bugün

izmir' in güzel kızlarına ulaşamayan mağdurların uydurmasıdır. Kurban olun siz onlara.
izmirli kızlar tabii ki de kolay erişilebilir. yanında 5 dk durman bile o izmirli kız ile sevişmen için yeterlidir. ama önemli olan zoru başarmaktır yani konyalı kızlar ile sevişmektir. işte gerçek bir erkek orada belli olur. çünkü o muhafazkar ortamı, o baskıları delmek her babayiğidin hakkı değildir.
hümanist ve sıcakkanlı yapıda oldukları içindir.

orospu çocuğu olduğunuz gerçeğini unutup sizi bile insan yerine koyabilirler.
görsel
gerçi şey ayrı yazılır.
Şifresiz wifi.
Bunu beyninle mi düşündün ötekiyle mi ??
DÜŞÜNMEYi YENi keşfetmiş bir çomarın ilk düşüncesidir.
insanı düşündüren tespittir. evet.
Bir bira yeterlidir. Evet.
dogrudur. biraz saftirlar, iki güzel söze 1 biraya anında yanlarına sokulabilirsiniz. aman izmirli kızlar dikkat edin.
Yatmadan önce telefonu sarja takiyorlarsa demek ki..
ulan ben o kızlara vpn'le bile erişemiyorum.

sorun ne acaba?
gerçektir.
izmirde ayrı bir dünya.bazı kesimlerde çok rahat kız tavlanabilirken bazı yerlerde kızlar sizi döver.
Doğrudur. Doğrudur diyorum, çünkü bir ay falan kaldım izmirde kız görmedim nerede bunlar?
Rahatlık ile ahlaksızlığı karıştıran ergen beyanı. Cahil pezeveng!
bir biraya bakar. evet.
izmir dışında yaşayan barzolarin kız bulamama bahanesinden öte bir gerçeği yoktur bu beyanattin.
yanlış anlaşılmış olan önermedir. bu önermeyi yapan osbirci, osbir sekanslarında en kolay izmirli kızlar aklına geldiğinden bahsetmektedir. normaldir, hatunlar güzeldir. yoksa bu osbircinin eşşekten başka canlı becermiş olma ihtimali elbette yoktur.
izmirli kızlar yabancılara düşman. Yakınlarına dost. Misafirlere sıcak kanlıdırlar. izmir'i türkiye'nin kerhanesi sanan insanın yanlış gözlemidir. izmirli kızlar namuslarına düşkündür.
Komik başlıktır. Erişmeden kasıt vasat ve sığ anlam taşır.
Uzaktan erişimden bahsediyor burada yazar. Nitekim fotoğraflarına bakarak saat başı asıldığı gerçeği yadsınamaz.
izmirli kizlari gormedikleri tanimadiklari belli onlar faceden selam yazmaya devam etsinler.
acaba mersin nasıldır ? diye düşündürür
yanlış! kolay erkek avladıkları gerçeği. Kendinize geldiğinizde pantolonunuzu kontrol edin içinde hala don var mı?.
güncel Önemli Başlıklar