bugün

izmirli kızların diğer kızlara göre biraz daha kolay vermesi durumudur. neyi diye sormayın*. evet.
Evet, elinize guzel verirler.

Masturbasyona devam edersiniz.
Bilimsel araştırma mı yaptın, her birini denedin mi, her birinin kalbinin içini mi gördün? Aldığınız günahların sonu yok be iğrençsiniz.

Ha bu arada, izmirli değilim, ayrıcalık tanımıyorum yani, yalnızca beynini kullanabilen normal bir insanım. Size de tavsiye ederim.
yerinde bir tespittir. bir kere isteyin hemen verirler. cekinmeyin.
ayar verdikleri doğrudur.
onlar izmirli degil. izmirliyim diyen bayburtlu konyali vesaireler. izmirli karinin senle ne isi var dingil git aynaya bak.
Ülkenin ortaçağ karanlığına boğulmasını istemeyen laik kızçelerijln şeyleriyle topluma ışık tutmak istemesindendir. Selam olsun laik izmire.
Ne ahmak düşünceler bunlar. Aklınız fikriniz verme üzerine kurulu. O yüzden abazan takılıyorsunuz. Ama size yüz veren ilk kıza da aşık olup sürünüyorsunuz. Zavallılar. Bir kere de bacak arasını değil kalbini kazanmak isteseniz bu kirli düşüncelerden uzaklaşsanız.
tüm seks hayatının sağ eilinden ibaret olan şakirtin osbir sırasında gözünü kapattığında hayalini kurduğu şey.....
Vermekten kasıt yol vermekse Türkiye'de bir numaralar.

Lafı hiç uzatmadan siktiri çekiyolar şu eli sikinde gezen, izmir kızları kolay veriyo yeaaa diyen dingolara.

Sonra bu davarlar da uzanamadığı ciğer hesabı bok atıyor.

izmir kızlarının bir diğer versiyonu da toprağım trakya kızlarıdır. Lakin onlar izmir kızları kadar hoşgörülü değiller uyandırayım. ilk terbiyesiziğinizde sikinizi elinize verir akıllı olun.
madem kolay veriyor sen neden hala bakir ve aptalsın. her şey sözde olmuyor aptal çomar.
çevresel baskılardandır.
"herkes verdi ben niye vermeyim , benim neyim eksik" gibi düşünülüyor olabilir.
akplilerin hayalidir..
kalbiniz "beyninize kan veremediği" için böyle salak başlıklar görüyoruz.
Malesef doğru tespittir.
uydurmasyondur.