bugün

siz öylece durun, onlar sizi tavlayacaktır.
dışarı çıkmayı teklif edin, işte bara gidelim falan da zaten hemen atlayacaklardır. şişkin cüzdan ya da bolcana kredi kartı olsun, çok geç sarhoş olurlar.
eğer zaten gelmeyi de kabul ettilerse zaten hayır demezler kolay kolay.

bir kaç biradan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir.

zor olanı ayrılmasını bilmektir. o da bir sonraki macerada.*
"selam ben baran, kürtler çok acı çekti, gel sana faşik teceyi anlatayım"
denilebilir.evet
Yaşar üniye git onlar seni tavlar zaten.
Bira gösterip hdp savunmak yeterli.
" rojin söyledi çok acı çekmişler, en iyisi şehirlere bombalar yağarken sevişelim pelinsu.."
Esmer tenliysen geçmiş olsun.
700 derece ısıtıp aniden soğuk su içine sokmak.
ilk yöntem ben tavlanmam tavlarım düşüncesindeki kızlardan uzak durun kuruyup gitsinler.
tek kuralı vardır. o da insan olmaktan geçer.
Nefes alın yeter. Evet.
kokoreç kızım yeaaa, bomontii tabii manyak mısın, abii midyee yeaa.

tavlanma has been completed. next mission pls.
entellektuel,beyin sahibi oldugunuzu belli edin yeter.... He bir yobaz icin bu kolay mi? Zor be anam....
kokoreçi dometessiz kimyonlu yemek .
Selamın aleyküm diyin tamam.
para ile her türlü yöntem bulabilirsin reis.
hepsini okudum.

kimi parayla, kimi birayla, kimi boyozla kimi atatürkçülükle demiş.

öncelikle kadınları bu kadar hafife almaktan vazgeçin. hepsinin maddeci ve aptal oldukları önyargısından kurtulun. sırf sizin gibi düşünmüyor, yaşamıyor diye bir şehrin kadınlarına edepsizce saldırmayın.

erkek çocuğu değil gerçekten erkek olun. büyüyün . belki bunları yaparsanız şirinleri bile görebilirsiniz.
Yönteme gerek yok biraz dolaşın zaten kızlar size takılır.
türk erkeğinin aptal zihniyetini ortaya çıkaran başlık. elde edemediğiniz kadınların hayalini kurmasını biliyorsunuz ama elinizde değil ya, böyle karalayabiliyorsunuz ancak. şimdi gidip iç anadolu çomarı bulabilirsiniz.
O değilde, madem izmirlilerle bu kadar kolay, niye hala damacana .ikiyorsunuz yobaz kardeş?
Merhaba dersin ve içki ısmarlarsın bu kadar basit. Yalnızca izmirli kızlar/hatunlar için değil kadınların geneli için bu geçerlidir.