1. 1.
    videoyu izleyince izlanda vatandaşı oluyorsunuz aydınlanmak ve medenileşmekten.
    3 ... masklavi
  2. 2.
    bir atatürkçü olarak, kınadığım, rezalet bir gösteridir, atatürk bizlere bunu öğretmedi.
    2 ... ikinci nesil yazar
  3. 3.
    Bu eylemi andımız geri geldiğinde değil kaldırıldığında yapmak lazım. Bunlar mustafa kemal değil kemal kılıçtaroğlu kemalistleri işleri güçleri tayyipin ekmeğine yağ sürmek.
    2 ... yaz yaz yaz geldi
  4. 4.
    Kaç yaşına gelmiş dayılar hac sırası bekleyeceğine şu girdikleri hale bak. işte Allah’ın sopası yok. Sizi bir anda şebek yapar milletin eğlencesine meze olursun.
    3 -8 ... soguk iklim adami
  5. 5.
    bence çok şirin olmuşlar.
    ... huysuzman
  6. 6.
    igrenç yada korkunç degiller en azından nursuz suratlı "dinci"ler gibi sadece komikler.
    3 -6 ... dergah sovalyeleri
  7. 7.
    Yalnız orası izmir değil gençler. Daha çok dolma bahçe sarayı bahöesi gibi duruyor. Yok mu haberin linki.
    1 ... sevgilim ben manyak oldum
  8. 8.
    Atatürkçüyüm fakat utandım.
    3 -3 ... kimseyi cekemeyen adam
  9. 9.
    biz kemalistlere boşuna mal demeyiz zaten .

kimseye iftira atacak halde de değiliz çok şükür .

neyse onu diyoruz .

mallığın kitabını yazıyorlar kemalistler ama farkında dahi değiller .

hele haklı yada haksız bir birlerini savunmaları öyle böyle değil .

adalet anlayışları zaten felaket ötesi .

bilmiyorlar adaletin ne olduğunu . ölçüleri çok bozuk kalpleri tamamen dünyevi zevklerin malın ve mülkün etkisi altında kalmış .

para için yapmayacakları şey yok gibi bir şey dir bu . yeter ki meblağı yüksek tutun !

böyle insanlara değil ülke iki tavuk bile teslim edilmemeli . edildiği zaman neler olabileceğini düşünmek bile istemiyorum .

geçmiş de ne boklar yediklerini gayet iyi biliyoruz . gizli din düşmanlıklarını nelere karşı çıktıklarını gayet iyi biliriz çok şükür .
    7 -4 ... tiamat
  10. 10.
    Valla kefen diye perde giyip gelenlerin yanında bence hiç birşey.
    3 ... banav