1. 1.
    izmir'de yaşayan veyahut da nüfus kütüğü izmir'e kayıtlı olup da bir başka şehirde ikamet eden kızlardır. genel olarak ankara'lı, istanbul'lu ve diğer şehirlerden olan kızlardan bir farkları yoktur. ancak gözlemlediğim kadarıyla bir fark var ki o da düşünce ve davranış tarzlarıdır. atalardan (taa ionia'ya kadar gider bu) miras mıdır bilinmez ancak demokratik toplumun bütün özelliklerini yansıtan hür düşüncenin öneminin farkında olan ve bu doğrultuda da hareket eden kızlardır efendim.
    20 -4 ... canbo
  2. 2.
    ruhlarının özgür olması nedeniyle somut bir güzelliğe sahip olamasalar bile bu özellik sayesine göze güzel gelen kızlardır, çoğunun somut güzelliği de vardır o ayrı.
    12 -2 ... nemesis
  3. 3.
    ülkemizin en rahat kızlarıdır, biz erkekler çok severiz izmir kızlarını fakat izmir kızlarını, kızlar arasında sadece gene izmir kızları sever.
    8 -2 ... andromedian
  4. 4.
    şehirdeki modern ve özgür ortam, harika iklim koşulları ve relativ stressiz hayat sayesinde her daim özgür ve mutlu hisseden, belki de bu nedenlerden güzel görünen, kordonda şimdiden başlamış bahar havasına aldanıp grip olmuş kızlardır.*
    5 ... plug in baby
  5. 5.
    güzel olduklarının farkında olan kişilerdir. birçok güzellik kraliçesi izmir'den çıkar.
    7 -2 ... karga
  6. 6.
    sadece televizyonda olanlarının güzel olduğunu düşündüğüm kızlardır.Bütün güzellik kraliçelerinin izmirden çıkması yarışmaya katılanların hepsinin izmirden olmasından kaynaklanıyor. Uludağ üniversitesinde karşılaştıklarımın boy ortalamaları maalesef 1,50 yi geçmiyor ve kiloları ise balık etli diyebileceğimiz kıvamda.Ha eğer ben böyle değilim ve izmirliyim diyen varsa içinizde burdan size selam ederim...
    Rahat olmaları konusu ise gerçekten doğrudur.Rahattırlar.
    7 -5 ... commodore64
  7. 7.
    "izmir in kızları deniz, denizi kız kokar" deyiminin adandığı ufak çaplı kitle.
    10 -1 ... electronica
  8. 8.
    izmirden cikip baska bir kente *gittiklerinde sasirtici tepkilerle karsilasmalari olasi kizlar. "karakter olarak hic izmirli kiz gibi degilsin" bir iltifatmis meger, ben anneme kufrettilersanmistim.
    13 -1 ... dramtatatam
  9. 9.
    bir baktığınızda bir daha bakacağınız (bkz: melekler)
    12 -3 ... armi
  10. 10.
    havasından mıdır suyundan mıdır bilinmez * ama diğer kızlardan çok daha güzel, açık görüşlü, daha çağdaş ammaa velakin daha kaşar olan kızlardır.
    8 -5 ... mahoni