1. 1.
  evet efendim...

  izmir adı verilen gayet modernizm ve laikizm ile iç içe bir yaşam sürülen, yaşayanların genelde sabah köpeğini gezmeye çıkartıp oraya buraya işeten ve çöpten ekmek toplayan fakir gariban esmer kürt çocuklarını ezen, kılıçdaroğlu görünümlü banu alkan göbekli teyzelerin oluşturduğu yerde yaşayan genç kızların yazları sütyen yani bembeyaz taş gibi ve gayet seksiyet taşıyan süt emilen yerleri olan memelerini örttüğü sütyen adı verilen takkeleri takmadığı iddiasıdır.

  bizzat gözümle gördüm. geçen gün zevk olsun diye kendi adıma alsancak ptt ye 100 lira havale ettirdim pideci rahmet abiye. zevk olsun diye geçtim sonra izmir'e uçakla.

  gittim parayı aldım o arada da kordonu gezdim falan, dondurma yiyen kızlar, göğüslü bayanlar falan gördüm böyle gayet iri ama sütyen takmamışlar. not ettim tek tek 850 tane kız araştırdım 812 tanesi sütyen takmamış ve kahrolsun sütyenler memelere özgürlük diyorlardı sanki izmir marşı mırıldanırken.

  ayrıca meme uçlarına selobant yapıştıran kızlar da gördüm ama tiksindim yane. dönerken kumru, boyoz falan aldım ama otobüste muavin yanıma yatınca paylaşmak zorunda kaldım pek yiyemedim, zaten tadı bokum gibiydi afedersiniz.
  45 -106 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 2. 2.
  kimsenin üzerine vazife olmayan bir mevzunun müstehcence didiklenmesi çabasıdır. ayıptır.
  3 -4 ... usualsuspects
 3. 3.
  (bkz: aklını izmir li kızlarla bozmuş insan modeli)
  9 -3 ... bvryck
 4. 4.
  Genelde izmirde yaşamayan abaza erkek söylemidir.
  3 ... petronas
 5. 5.
  iddia asılsız değildir , yaklaşık 18 saat öncesi'nde bir çift gözün yanlış görme ihtimaline karşı arkadaşları uyarıp onlardan teyit ettirerek emin olunan tespit. *
  3 -4 ... manueladam
 6. 6.
  küçük sırlar izlemeyen yazar iddiasıdır.
  1 -6 ... ekmek peynir tuz otuz
 7. 7.
  yazar kişisinin b*k yediğini yazdığı ve vermeye çalıştığı mesajlar sonunda itiraf ettiği tespittir.
  boyoz'u b*k'una benzetmiştir.Demek ki yemiştir. *
  1 ... manueladam
 8. 8.
  sutyen değil de slikonlu, yapışkan şeylerden takılır. iki askı görmedik diye heyecanlanmayın.
  5 -2 ... blair
 9. 9.
  alabildiğine doğrudur. hatta donsuz gezenleri hatta hatta çıplak gezenleri bile var. aksesuar olarak da huni kullanıyorlar.

  (bkz: bsg)
  4 ... ne desem inanirsin
 10. 10.
  (bkz: bazı pipilerin erkek olmaması)
  2 ... vidne voska