1. 1.
  yüzyıllardır süre gelen bir yalan olan ^^ izmir kızları güzeldir ^^ kavramına yeni bir soluk ve gerçektir.

  geçen mühendis arkadaşım geldi ofisime izmirli kendisi, haydi dedi ya kalk dedi gidip bir yemek yeyip izmire uçalım dedi. her neyse efendim, gittik ne yapalım işte kıramadık, imparator gönlüm el vermedi, haydi lan öyleyse yemekler senden uçak benden olsun dedim kalktık yedik dana antrikot çok affedersiniz yiyen var yiyemeyen var biliyorum ama umurum da da değil açıkçası.

  neyse işte indik uçaktan bizi ellerinde küçük çelenklerle saydım tam 12 kız karşıladı, uuuuu beybi filan oldum olmadım derken, yaklaştıkça baktım ki bunlarda tip yok aga ya!. lan hamit dedim ne ayak oğlum bunlar izmirli değil mi dedim neler oluyor allah aşkına bana bir tekme at kıçıma pandik at ki kendime geleyim lan şok oldum yav dedim. yahu abi ne sandın işte dedi ya hiç sorma biz buralar da her gün kahrolup başka memleketlere kız görmeye kaçıyoruz dedi. yapma yaaaav dedim, demek öyle he, vay be dedim, bende ve bütün türkiye de sizin kızların güzel olduğunu sanardık he dedim.

  abi dedi, bak dedi şunlarda izmirli dedi bana yol da dolaşırken filan örneklerle gösterir bir halde, baktım hepsi tipsiz, yahu ben o günü anlatamam arkadaşlar, öyle bir şoktaydım ki akşamki sevişme ısmarlamasına bile hazırlanamadım yemin ederim. zaten ertesi gün kaçtım ya işin gerçeği, aman bir daha izmir kızlarını görmek istemek mi hak getire, ıyy, içim irkildi şu esna da allah inandırsın. neyse işte, o gün anlamıştım abartıldıklarını ve selülitli olduklarını. mutluluklar.
  2 -8 ... iki yumurta bir sucuk
 2. 2.
  genelleme yapmanın saçma olmasıdır.
  -1 ... beyaz zenci 25ctm
 3. 3.
  hanım koş başlık sıçıyorlar.

  edit: gelmiş yine tipini siktiğim.
  5 ... truvaefes2
 4. 4.
  benimsenmiş yargıların yanılgıları hayal kırıklığı.
  1 -1 ... kanrot makri
 5. 5.
  izmirli olmayan kızların ve yahut izmirli bir hatunu ağına düşürememiş erkeklerin doğrulayacağı önermedir.
  1 -1 ... miss sipsi
 6. 6.
  kötü bir genelleme olduğu kanısındayım.
  1 ... bizimkoyunmetalcisi
 7. 7.
  verseler nefessiz . neyse.
  1 -1 ... siyanobakteri
 8. 8.
  yanlis anlasilan bi durumdur. izmirin kizlari guzel degil, sadece arkalarindan laf atan olmadigi icin acik giyinirler, bu yuzden tikleri kalkan erkekler onlari guzel sanar
  1 -1 ... yuco01
 9. 9.
  Üstüne üstlük itici şımarık ve bilgisizlerdir de. Götünü bacağını sergileyerek ilgi çekmeye çalışırlar. Çoğu kültürsüz ve özentidir.

  Hakiki Anadolu kızının yanından bile geçemezler.
  4 -7 ... yoksul genc
 10. 10.
  Ters psikoloji ile dusuyor mu tespitine dahil oluyoruz.
  3 -2 ... ruut altmis alti