1. 1.
  nüfus cüzdanlarını aldıkları yer farklıdır sadece.
  1 -1 ... esina
 2. 2.
  izmirli kızlar gösterir vermez, istanbullu kızlar haşin, gaddar ve şehvetlidir.
  2 -1 ... biyolojik baba
 3. 3.
  sağlam pr yapmışlardır vakti zamanında. hala da nemalanmaktadırlar bundan .
  1 ... veritaserum
 4. 4.
  izmir de kişisel bakım, istanbul a oranla çok ucuz bir de. göztepe de, ortalama bir kuaför de, manikür pedikür komple ağda, fön vs işlemlerin totaline, 30 ytl verip çıkabiliyor, 15 ytlye şahane sandaletler, 10 ytleye mis gibi etekler bluzlar alınabiliniyor. istanbul da, bizim mahalle kuaförleri, sadece fönü 20 ytl ye çekiyorlar. herşey daha pahalı zaten. bir de, izmir rahat şehir, havası şerbet, suyu şurup.trafiği rahat falan. istanbul da, fön çektiren bir bayan, yarım saatte egzos dumanı, havanın nemi, kendini kaybediveriyor mazallah.
  2 ... veritaserum
 5. 5.
  izmirli kızların fazladan beyinleri vardır, diğer ekipman aynı.
  1 -4 ... biyolojik baba
 6. 6.
  (bkz: parıltı)
  2 ... legend of the stranger
 7. 7.
  izmirli kızlar kafayı bi şekilde istanbula atmaya çabalarlar, istanbullu kızların böyle bi derdi yoktur.
  3 -2 ... ersinscorpy
 8. 8.
  Izmir'li kizlarin, izmir disina ciktiklarinda da izmir'li olduklari farkediliyor gordugum kadariyla ve izmirli misin? sorulariyla cok fazla karsilasiyorlar.
  -1 ... krem kremal
 9. 9.
  izmirdeki kızlar çiğdem, istanbuldaki kızlar çekirdek çıtlar espirisi dışında hiçbir fiziki açısında farkı yoktur.
  sonradan fiziki açıdan değişmelerde ise izmirin zeytini ve zeytin kullanılan ürünler (şampuan, bakım setleri fln) istanbuldan ucuz olduklarından dolayısı izmirli kızlar bu ürünleri kullanılırlar. izmirli kızların istanbula göre milli değerlerini daha fazla koruma içgüdüsü ve vatanseverliği vardır.
  3 ... benligine ben katan adam
 10. 10.
  bizzat 3 sene izmirde yaşamış biri olarak 19 sene de istanbulda yaşadığımı göz önünde bulundurursak izmirin kızları güzeldir tamamen bir masal . bize de öyle bir anlattılar ki yardır yardır gittik . benim görebildiğim tek farkları kıpkısacık şortla bile gezseler kimsenin göz süzüp bakmamasıydı . onun dışında şahsıma yüz kez izmirli misin sorusunun sorulmasına maruz kaldım her güzel kız izmirli değildir , bence kırlarımızda köylerimizde onları 10 a katlayacak kadar güzel kızlar var .
  2 -1 ... bayanego