bugün

anlat hadi hangi izmirli kız götüne tekme attı. ne bu acı sevgili at kardeşim?
(bkz: kişi kendinden bilir işi)

iş hayatında yükselme konusunda liyakatı nedense akla getir(e)meyen bazı zevatın tuhaf fantezilerine konu olan bir yükselme hali.
hızlı terfi alan kızlar patronun odasına girip büyük resmi gören tipler oluyor genelde.
görsel

tehlikeli izmirli kızdır.
Geçen bununla ilgili bir arkadaş bir video attı espri amaçlı ... izmir ile ilgili değil. Yükselmeyi gözüne alan hedef haline getiren birinin yaptıkları ben buraya koyamam video yu ama ben şok...
patronlarıyla iyi ilişkiler kurduklarından normal olan durumdur.
Seksreter oldukları içindir.
"iyi eğitimli olmaları sebebiyledir" diyecektim ki beni bir gülme aldı.

tabi ki laikçi ve kemalist ahlakları sayesinde işçi - patron ilişkileri ileri düzeydedir.

anlarsınız ya ...
genelde liyakatten kaynaklanan bir durumdur.
(bkz: izmirli laik sekreter yozgatlı patronu coşturuyor)
bunlar kolay ikili ilişkiye girdikleri için kolay terfi alıyorlar azizim.

evet ilişkileri gayet iyi.
patronlarıyla çok yalnız kalmalarından kaynaklanan bir durum.
Umarim izmirli kızlara cesitli imalarda bulunanlarin oglan çocuklari izmirli kızlara așık olur da bu yazdiklarini yutmak zorunda kalirlar.
dil yeteneklerini çok iyi kullandıkları yadsınamaz bir gerçektir.
çok çalıştıklarından normal olandır.
şaşırtmamıştır. patronlarıyla samimiyetlerinden dolayı.
Taşı sıkıp suyunu çıkartacak kadar güçlü kadınlar tanıyorum izmir'de çalışan. Kurumsal firma azlığı mıdır ya da iş alanlarının darlığı mıdır bilemiyorum ama diģer şehirlere oranla hakettikleri terfileri alamıyorlar bile. Destekli sallayın sevgili liseli dostlarım.
Edit: başlığı "izmir'de kızların..." gibi okumuşum. Farketmez. Ne demek istediğimi anladığınızı düşünüyorum.
seksreter oldukları içindir.
nasıl olduğu merak edilen durumdur.
hep rastlanan bir olaydır. patronlarının odalarında çok vakit geçirirler. demek ki yaptıkları işi patronları beğeniyor.
fazla mesaiye kaldıkları için olabilir.
Tamami icin degil de ekseriyetle olan kismi patronlarinin odasinda fazlaca vakit gecirir ve bu sayede hizla yukselirler. Yoksa emin olun kimse kimseyi iki kasi iki gozu icin terfi ettirmez hele hele paranin bu denli muhim oldugu bir donemde.
iş hayatında aval aval gezinen, vasıfsız boş beleş tiplerin liyakat kavramıyla alakaları olmadığı için hep art niyetle arkasında başka şeyler aradıkları bir konu.
Şey olabilir, işlerini düzgün yaptıkları için. Zira bize de okullarda müfredattakiler öğretiliyor, blowjob değil.
ne kadar orospu çocuğu varsa hepsi bu başlığa toplanmış.
güncel Önemli Başlıklar