bugün

öncelikle şu "izmir'in kızları çok güzel yea" muhabbeti inanılmaz baydı. o yüzden konuyla ilgili sır perdesini aralıyorum ve mevzuyu kapatıyorum. bi daha açanın da amına koyim; bu kadar net konuşuyorum.

son derece cumhuriyetçi ve bir hayli laik olan izmir kızlarının ihtiyaçlarıyla alakalı bu durum. izmirli erkeklerin yetersiz olmalarından mütevellit bu izmirli hanım kızlarımız, ihtiyaçlarını giderebilmek amacıyla sıkça seyahat etmektedirler. eğer bu karşılıklı alışverişte rol oynamadıysanız da herhangi bir haftasonu istanbul-izmir uçağına binen birisi bunu gözlemleyebilir.

dikkat ederseniz zaten izmirli kızların güzelliğinden dem vuran kesimin izmirle pek alakası olmadığını görürsünüz. bu da bu teoriyi destekler nitelikteki bir kanıt. seks turizmi adı veriliyor buna akademik çevrelerde ama bence çok ayıp bir tabir.

ayrıca bir sürü özelliği olan izmir'in bir de kızlarının güzel olduğu varsayımı da gereksiz. bence bu özelliği bir başka şehre transfer etmemiz lazım. mesela ordu olabilir. kimsenin siklemediği bir şehir. hiçbir özelliği yok. orada insanların yaşayıp yaşamadığı bile belirsiz. bence ordu'da çok güzel kızlar var. öyle hissediyorum.
(bkz: elidor)
--spoiler--
izmirli erkeklerin godoş ve yetersiz olmalarından mütevellit
--spoiler--

kaç tane izmir'li erkek tanıdın da godoş ve yetersiz oldukları sonucuna vardın yiğenim...
ilk taşı, günahsız olanınız atsın...
zeytin, ben bu yaşıma kadar başka bi sebep bulamadım.
izmir = laik = mini etek = hoştur.
edit: prezervatif = laik cüzdanı = zina = eksi oy = kudurun.
balkanlardan gelen alçak basınç ile yine balkanlardan gelen yüksek basıncın birleşmesi sonucudur.
(bkz: balkan havası)
deniz var. modernlik var. memleket güzel. havası güzel. rakısı güzel. budur sırrı.

ayrıca zeytinyağı.
zamanında rumlarla fazla içli dışlı olmaları
(bkz: sentez ırklar)
edit: bunu ben söylemiyorum bilimsel kanıtı var kardeşim
günde 5 öğün sex yapmalarıdır efenim çamur atmak gibi olmasın.

(bkz: sex güzelleştirir)
günde 3 öğün sex arada da 2 öğün masturbasyon yapmalarıdır.
bakım ürünleri.
kendilerinin bile bilnediği sırdır zira izmirli kızların güzelliği sonradan kazanılan bir şey değil doğuştan kazanılan bir şeydir.
Guzelliklerinin sırrı 10 kilo makyaj ve hergün itinayla uğradıkları kuaförlerdir. Ya ne olacağıdı? Kurban olayım benim kendiliğinden al yanaklı karadenizli kızıma. Yapay değil doğal güzellik arayan karadenize gitsin izmire değil o kadar.
genidir.
güzellik görecelidir ustam.
hepsinin farklı göçmenlerden olmalarıdır. kendimden biliyorum. (bkz: izmirli boşnak göçmenleri)
çirkin heriflerle 15 yaşında görücü usulü evlendirilmeyip, kendi beğendikleri erkeklerle evlenmelerinden dolayı nüfus da zamanla güzelleşmiştir.
güzeli olduğu kadar çirkini de vardır ama gördüğüm kadarıyla en güzeli oradan çıkar sırrıysa belirsiz.

onu bunu geçtim de bazı yazarlar yok günde 3 kere yok 5 kere seks yapmaları gibi tabirler kullanmış, ayıptır lan milletin anasına bacısına bu gibi tabirler kullanmak.
güzellik sırrı falan yoktur.toplum içinde kalıplaşmış şeyler vardır ya heh öyledir işte bu olayda.benimsemiş herkes 'izmir kızları güzeldir' nokta çirkin de olsa aaa o kız izmirli olayı vardır artık.
izm... izmi. izmi...r lafını duyunca kendinden geçer olmuş bir kesim.
laik olmaları tabiki.
Kızları abartıldığı kadar güzel değil. Bu yalnızca kalıplaşmış bir ifade. Ama özgüvenleri vardır ve bu onları daha güzel yapar.
(bkz: iki kişinin bildiği sır değildir)
(bkz: iki kişinin bindiği tır değildir)
(bkz: iki kişinin yediği kısır değildir)
(bkz: iki kişinin bindiği kız değildir)
aşırı bakım ve yarı çıplaklık.
kesin kemalist olmalarıdır kesin.
bir izmirli kız sabah kalkınca ilk iş eve gidermiş ondan olabilir bu güzellik tantanası.