bugün

bilimsel bir gerçek. etraflarındaki boyacı küpleri nedeniyle gerçek bir kadına denk gelemezler. tek bildikleri sok çıkar benim olsun.
kaç izmirli erkekle seviştin? diye sorulası başlık. böyle genelleme yapabildiğine göre liste kabarık olsa gerek!
(bkz: ötekileştirme)
(bkz: gösterelim anam)
--spoiler--
gerçek bir kadın
--spoiler--
Hanım koş bak kimler gelmiş.
bir kaç beceriksizin, beceriksizliğinin genelleştirilmiş hali.

(bkz: ablacım birgün tepecikte kalsana)
(bkz: işin orospusu olmak)
(bkz: kaynak hakikaten dötü)
doğrudur. erkeklerle sevişmeyi bilmez, tatmin edemezler.
(bkz: göte yarrak girse izmirden bilmek)
hatırı sayılır miktarda izmirli erkekle ilişkiye giren birisinin, randımansızlık sonucunda kurabileceği cümle.

(bkz: anne bütün izmir bana kaydı)
bunun dogru olmadıgını ispatlamak istedigim yazar yorumudur.
şimdi sen bana hakaret mi ediyosun?
şöyle bi çıplak uzan şuraya..
(bkz: adam madam kayarım ben buna)
kızlarına başka illerden erkekler akım olduğundan dolayı izmir in erkeklerine de eğitim alacak bir şey kalmıyor.
(bkz: verdin mi)
ancak 0-15 yaş arası izmirli erkekler için geçerli olabilecek tespittir. yoksa genel itibariyle memnun kalmayan birini hatırlamıyorum.
bu tarz yaftalamalar, tercihlerini eşeklerle cinsel ilişki kurmaktan yana kullananlardan duyulunca daha da komik olmaktadır.
birincisi; deneyimlenmişse saygı duyarım ben o vajinaya ama vajinaya da yazık. ikincisi izmirli erkeklerin intikam intikam nidalarıyla başlığı açan yazara bariz şekilde sulandığı davetkar entryler girdiği başlık olmuştur.
kızların salak olması sonucu hep daha milli olmamış erkekleri bulması sonucu olabilen durum.
abazan erkeklerin aynını mesela rus erkekleri için de söylediği önerme.
kendileri bişey yapamazlar, hayallerini gerçekleştiren erkeklere bok atarlar. sözde...
yazık ya...

biz bu tarz insanlara iki şekilde yaklaşırız;
cok farkı da yoktur bu üç sıfatın;

(bkz: yobaz)
(bkz: abazan)
(bkz: kuşu kalkmaz)
başlığı açan büyük ihtimalle kız arkadaşını izmirliye kaptırmış bir erkek olabilir. izmirden herşeyin en alası çıkar bence.(izmiri seviyorum ne yapalım:)
çamur at izi kalsındır efendim. çok da güzel sevişir izmir halkı. sadece erkekleri değil, kızları da çok başarılıdırlar bu konuda.
(bkz: kimsenin sikmediği dişi troller)
(bkz: sıçtı cafer bez getir)
(bkz: gösterelim anam)
güncel Önemli Başlıklar