1. 1.
    bu toplumda yadırganan aşktır.
    2 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    Olabilir ama yeterki çıkar ön plana binmesin. Kültürler farklı ama insanları çözmek eğlenceli.
    3 ... kale3112
  3. 3.
    En güzel aşk zor olandır şarkısını akıllara getirir.
    2 ... edep ya hu
  4. 4.
    adı üstünde aşk. burada ciddi bir şey var, kim takar nereli olduğunu? onlar için artık dünya iki kişilik, o yüzden elalemi takmazlar merak etmeyin.
    3 -2 ... bilgisiz zeki
  5. 5.
    Izmirli hatayli olanını gördüm. Aşk evliliği yapmışlar." Aman kolturler oyosmuur kuzum olur mu ela" triplerinde de değil izmirli abimiz. Aşkını böyle mantığa oturtanlarin duygularını samimi bulmuyor ben.
    1 -2 ... irradiance
  6. 6.
    eğer aileler sıkıntı çıkarmazsa farklı kültürlerin buluşması güzel olabilir, kim bilir.
    ... nomorecliche
  7. 7.
    Dünyanın en gereksiz şeyidir.

izmirli kız da izmirli erkek de mümkünse kendi memleketinden insanlarla evlensin. Ne Karadeniz yobazlığı, ne Anadolu'nun muhafazakarlık adı altında yenmemiş bokunun kalmaması, ne de Kürtlerin sikimsonik töreleri...

Kültürümüzü piç ettirmeyelim kimseye. Biz Egeliler, Trakyalılar ve Akdenizlilerle Türkiye'nin geri kalanı arasında uçurumlar kadar fark var. O yüzden hiç gerek Yok.
    16 -8 ... alkolik oldum
  8. 8.
    diyarbakirli ablanin biyiklarina karsi izmirli abinin kulagindaki kupe.
    bence diyarbakirli abla izmirliye tecavuz eder ilk gunden ve bu iliski mahkemede biter. evet.
    2 -4 ... pillars of creation
  9. 9.
    Tam tersi var kuzenim izmirli kızla evli mutlu çocuklu.
    3 -1 ... caputtibia
  10. 10.
    Anlasirlarsa mutlu olurlar.
    1 ... alexdeberk