bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 71.
    Değişik bir kafaya sahip olmak gerektirir. Evet.
    3 ... oytunkaran
  2. 70.
    Sanırım izmirli kızların fabrika üretimi aynı kişilikle doğup büyüdüğünü sanıyorsunuz.
    1 ... winnie the teletabi
  3. 69.
    hayattaki tek isteğimdir.
    herkese nasip olmaz.
    hele ezik yobazlara hiç olmaz.

özele gelsinler lütfen.
    teşekkürler.
    3 -1 ... kilise sarapcisi
  4. 68.
    sıcak kumlardan seküler sulara atlamak gibi bir şey. Tahayyül edememek ben. Kokona laik kaynana ve cehapeli ultra çağdaş kayın peder, sülale boyu kemalizm.. uuuuu züper.

Damatla kızımıza şu parçayı armağan ediyorum izninizle;

https://youtu.be/2DkYvEnr550

(bkz: Aydın bir Türk kadınıyım)
    ... butunuyle kuskudayiz
  5. 67.
    izmirde bir çok insan tipi var hangisiyle evleneceğimize göre değişir. izmir kızları için bir genelleme yapamayız. Hakaret ya da övgüyü hak edeni var hak etmeyeni var.
    3 ... ebu agnostik
  6. 66.
    Sezen aksu-izmirin kızları.
    1 -1 ... kale3112
  7. 65.
    keşke her erkek bu kadar şanslı olabilse.
    -1 ... monk of monkmountain
  8. 64.
    Boynuzlanmaya bile bile lades demektir.

Burada izmirli kadın varsa.... canım, kadın düşmanı falan değiliz. Bunda anlaşalım. Her erkek öküzdür diye düşünme. Yine de sen bilirsin. Ama sana doğru dürüst davranacak çapta adamlar da var. Nasıl ki bütün kadınlar orospu değil ise bütün erkekler de davar, çomar, hayvan falan değil.

Ama siz izmir kadınları, bir adam hayatınıza girip size birey -bak, kadın diye ayrıştırıp cinsiyetçilik yapmıyorum. Birey diyorum- olarak değer verse bile... onu dahi boynuzluyorsunuz. Sebep? "Bon ozgorom" lafının ardına sığınarak... yavrum, karşında sana önem veren, seni seven, evet seks de yaptığın partnerin var. Şimdi "ozgorom" diye gidip salt seks için bu adamı aldatman nedir pıtırcığım?

Kendin söyle ya, dürüst ol!

Tanım: özgürlüğün vajina seviyesinde değil beyin odaklı kişilik genelinde sirayet edeceğini bir türlü anlayamamış kadınla yapılacak evliliktir.

Anlayabilen izmirli kadınları tenzih ederim. Bütün izmir kadınları ruhen kaşar olacak diye birşey elbette yok. Şimdilik kendileri ile karşılaşamadık. Yolumuza çıkarlarsa tabii ki kendilerini takdir ederiz.

iyi günler!
    5 ... devlet malzeme ofisi
  9. 63.
    kınayım da başıma gelsin taktiği di mi?

yemezler.

nah size izmirli kız, amına koduğum asalakları.
    5 -1 ... planimdabuyoktu
  10. 62.
    tecrübeli bir kadınla evlenmektir.
    7 -2 ... ekonovich