bugün

Açık konuşayım üniversiteyi ege de okudum. Sadece izmirli kadınlarda ben izmirliyim diye bir ego var ve bunu hepsi yapıyor. Daha ben izmirliyim diye ego yapıpta zeki olan kadın görmedim. Yine açık konuşayım izmir çeşme dışında çöp.
mevkileri makamları mertebeleri fazla büyüten bir ülke olduğumuzun somut delilidir bu bayan.

yaşım 35 ve o kadar boş - bomboş akademisyenler tanıdım ki aklınız kaçar. dersiniz ki "bu adam/kadın nasıl olmuş da bırakın akademisyen olmayı; bunca sene hayatta kalmış!?"

mevcut sistem aslında çok basit işliyor. ya çok inekleyeceksin sıfır sosyal zeka ile bir yere geleceksin; yada sıfır zeka ile tanıdık vasıtasıyla bir yere geleceksin. bu kadar.

bide bu olayın tam tersi mevcut. ne kadar zeki insanlar bu tip zekası şaibeli insanların altıda çalışıp eziliyor.

canına yandığımın memleketi be...
Hala Tahsil ile kültürün, bilginin artmadığını anlamayanlar var,
Tamam bilgi artıyor ama hangi bilgiler artıyor,
Genel kültür?
Mühendis geliyor göt olup gidiyor,
Doktor geliyor göt olup gidiyor,
itü sonra ODTÜ bitirdim diyen de göt olup gidiyor,
Sanki sınava giriyorlar,
Orası bir genel kültür yarışması, okuldaki sınavlar gibi sadece bilmeniz gereken konularda sorular gelmeyecek,
Ama milletin derdi soruları bilmek değil, ekrana çıkıp kendi reklamını yapmak.
Ve ondan sonra göt olmaları paha biçilemez.
(bkz: Pıthazzetti)
Bu ablanın tam dişine göre bir soru buldum;

Bir araba var, depossu dolu ama araba gitmiyor?!.. Neden?!..

Şıklar:

A) pompacı depoya yanlışlıkla mazot koymuş.

B) karbüratörde pislik var.

C) depo "su"dolu.

D) marşa henüz basılmamış.

(bkz: ske sürülecek aklı olmayanlar kulübü)

(bkz: dağ fare doğurdu)
kenan imirzalıoğlu masa altından başta kendini tanıtırken çok şişinenlere yönelik gizli butonu kullanıp erken kıl soru yollamış olabilir.
allahın sopası yok!
gittigi her yerde daşşak geçerler artık bunla.
"abla kaju var yen mi?"
görsel
Sadece bilgi yetmiyor, sakinlik gerek iyice okuyup anlamak gerek soruları acele heyecan bildiğinde şaşırtır.
O yarışmalara girmeden önce zaten kitap kadar soru cevaplatıyorlar. Elemanlar kimi hangi soruyla eleceyeceklerini biliyor. Herkesin bir zayıf noktası vardır.

Kimi hangi soruya getirecekleri planlı yani

Bu tip yarışmacıları da erken çarpıyorlar ki muhebbet olsun, yarışmaya ilgi atsın.
Hepiniz akademisyenden daha zekisiniz bravo. Zaten bunu haber yapan da en son haber. Amaçları bilimi ve bilgiyi itibarsızlaştırmak.

Karı çok itici o ayrı.
soru elenilecek bir soru değildi. muhtemelen boşluğuna denk geldi. bu tip durumlar; yani okumuş etmiş insanların, birinci ya da ikinci soruda elenmesi cidden garip. kötü şans demekki.
Kafadan 9 diyerek hemen cevapladığım sorudur. Böyle bozarlar adamı.
Yatırım uzmanı olduğunu belirten ve dört dakika boyunca kendisini öve öve bitiremeyen akademisyen ablamızın kim milyoner olmak ister yarışmasında taklaya gelmesidir.

https://www.ensonhaber.co...mani-ikinci-soruda-elendi