1. 1.
    başlığın tam hali, " izmir in imar barışı uygulamasında 600 bin başvuru ile türkiye genelinde rekor kırması" şeklindedir izmirli kardeşlerim.

(bkz: yaboz lobisi)

lamı cimi yok, bu resmen iftira. sol'A gönül vermiş 40 yıllık izmirli bir eşcinselim şimdiye kadar bir tane bile kaçak yapıya denk gelmedim.

zira babam inşaat kalfası *.

izmirdeki bütün işaatları o yaptı diyebilirim. hatta emin olmak için az önce de kendisine bu konu hakkında sordum. "böyle bir saçmalık söz konusu olamaz, layikliğin en belirgin özelliği kaçak işaata kesinlikle karşı çıkmaktır" dedi.

güzel izmirimiz de layikliğin kalesi olduuna göre böyle bir şey söz konusu olması mümkün deyil yani. ah ulan tayyip ah, ne yaptın ne ettinse izmiri alamadın. daha fazla zorlama, asfalyalarım atarsa akepeğ ilçe teşkilat başkanı sevgilim hayrullah'tan ayrılırım.

sonra olacakları hayal bile edemezsin. hayrullah sinirli adamadır zira telefonu falan duvara atabilir, olmadı saçımı çekebilir. ben uzun saçlı bir ibneyim çünkü.

http://www.hurriyet.com.t...-basvuru-izmirin-40998052
    1 -4 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  2. 2.
    şaşırtmamıştır..

türkiye cumhuriyetinin başını yiyen kesimin içinde başa oynayan kesimdir..

ayrıca tarihi boyunca demokrat partili olan izmir ne zaman chp’li olmuştur hala anlamış değilim..

anadolunun çomarının değil yani bütün suç..
    1 -2 ... artificialhuman
  3. 3.
    "sol'a gönül vermiş 40 yıllık izmirli bir eşcinselim" kısmıyla güldürmüştür.

ne zannediyordunuz ki? türkiye'nin batısında olmakla batılı ve aydın olunmuyor.

bu halkın mayası belli. ardahan'dan izmir'e sadece ambalaj değişir, maya değişmez.

ayrıca;

120 entry - 53 başlık. gözüm üstünüzde olm.
    2 -1 ... kinamiyo takao
  4. 4.
    iftira olmasına rağmen yabozları kudurtmuştur. konunun ne olduğu önemli deyil, izmirin herhangi bir konuda zirveye oturması çıldırtırtıyor bu ful aktifleri.

ama dediyim gibi külliyen yalan. bizim işaat kalfa ve ustalarının nerdeyse tümü layik. bu ne demek; "layik bir amele asla ve asla kaçak işaat yapmaz" demek. paşam o mala tutan elini yakar. evet.
    -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam