1. 1.
    Akp li değilim. Atatürkçüyüm Cumhuriyetin ve çanakkale ruhunun temsilcisiyim.

izmir şehrini seviyorum ama içinde yaşayanları sevmiyorum bu ülkenin ve cumhuriyetin kültürüne yakışmıyorlar. ilgi çekmek için
    Her yerini açan kızlar, millete aldırmadan sokakta oynaşmayı gelişmişlik sanan aptal insanlar, kendini beğenmişler, plajda gezer gibi sokakta gezen bacağını kıçını orasını burasını gözümüze sokan avrupa amerikan özentisi kızlar.... Say say bitmez. Erkekler efendi gibi pantolon giyiyor bunlar sıcağı bahane edip dikkat çekmek, ego tatmin etmek için açtıkça açıyor yalan mı? Bir de izmirli kızlar güzeldir diye kim söylemiş bilmiyorum ama tamamen yalan bunlar güzel falan değil açık saçık sadece.
    Ha şimdi burda yanlış algılanmak istemem asla tersini de savunmuyorum, Kırk derecede çarşaflara bürünüp sahabe gibi dolaşan arap özentilerini de hiç sevmem o ayrı mesele, ama Hal böyleyken bu açık seçik gezen dışarıda oynaşan kesime de iyi gözle bakamam. ikisi de bu ülkeye yakışmaz biri arap biri amerikan özentiliği çekiyor lakin burası türkiye. Ben tamamen milli kültür savunucusuyum.

Benim bildiğim türk kültürü bu değildir kim ne derse desin.
    3 -1 ... yoksul genc
  2. 2.
    Sevgili Elvis. Anlattıkların izmirden ziyade kızlarla ilgili. Yoksa üniv.de anadolunun farklı yerlerinden gelip acemiliği attıktan sonra aklını kaçıran kızlar tanıdım ve pişmanım.
    ... beyinkundakcisi