bugün

istanbul'a göre nüfusuna oranla daha çok camii var izmir'de. Merkezi kıyaslayacaksak izmir'de konak meydanındaki camii kemeraltındaki camii alsancak hocazade camii istanbuldaki büyük camiilerle kıyaslanamayacak kadar küçükler ancak ibadethaneler gösteriş için midir orası tartışılır.
yok ama müslümanları kabul eden bir kaç tane sinegog var sen orada kılsanda olur.

yol bir kaç tane camiiye benzeyen yapı göreceksin. sakın girme müslüman avlamak için izmir yerlisi tarafından yapılmış zindanlar onlar.
Buda heykelleri var, biz onlara tapıyoruz.

Not: çok komiksiniz, gül gül öldük.
istemediğin kadar var.
var kardeşim şüphen olmasın.
Alsancak ta ben gördüm .
Yok. Gelme boşuna.
(bkz: DON T feed the troll)
Bu tarz mallar gelmesin die daha çok okul filan inşaa ediyor izmirliler.
cevabı izmirli yazarlardan beklenen sorunsaldır. ibadetimin aksamasını istemiyorum.
alsancağa gidersen bir sürü kilise görebilirsin ama sadece bir tane hocazade camisini görürsün. bence diğer semtlerde de cami az. diğer illere göre daha az olduğu belli. misal bursaya gittiğimde cami sayısına çok şaşırmıştım. bir mahallede iki üç tane görmüştüm.
görsel
Evi bile var..
cevabı merak edilen sorunsaldır. yazın bi izmir planım var da cami yoksa planlarımda değişiklik yapayım?
Alsancak meydanında var Karşıyaka’da M Kemal Atatürk adında cami varmış bilmem sizin şehrinizde böyle cami var mı .
güncel Önemli Başlıklar