bugün

belki yardım etmek isteyen çıkar.

https://twitter.com/t_mai...tatus/1323357555440160768
geceyi arabada geçirdim ve 99 depremini tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum insanımız hala afetle alakalı çok bilinçsiz...
Çok geçmiş olsun hepinize. Gönlüm dualarım sizinle. Allah yardımcınız olsun.
izmir,Manisa,Aydın,Denizli ve diğer yakın çevrede yaşayanlara geçmiş olsun ve ölen yakınları varsa başları sağ olsun.
Eyvallah.
Varolun beyler hepbirlikte daha iyi olucaz inşallah enkazdan cıkarılan vatandaslarımız bizi daha güclü umutlu ve direncli tutuyor. izmir olarak bunuda atlatacagız. Yardım ihtiyacı olan arkadaslara mesaj yoluyla iletişime gecebilir. Yemek kumanyamız var. Bornova ege üni kampüs
Evlerinizde özellikle doğu bati doğrultusunda kolon kiriş birleşim noktalarında enine veya çapraz çatlaklar var ise evlerine girmemelerini tavsiye edeceğim yazarlardır.
P.s: bir inşaat mühendisi.
geçmiş olsun

yazarlara da

diğer izmirde yaşayanlara da.
Hepsine tek tek geçmişler olsun. Umuyoruz sağlıkları, durumları iyidir.
Geçmiş olsun arkadaşlar. Enkaz altında kalanlar inşallah en kısa sürede kurtarılır. Görüntüler korkunç. Elden de bişey gelmiyor. Allah yardımcınız olsun.
Geçmiş olsun arkadaşlar. Allah bir daha göstermesin inşallah temennilerimle. Dikkat edin kendinize.
Fena sallandık cidden. Uzun sürdü bi de.
Bu gece uyuyabileceğimi zannetmiyorum hiç...
Bugün alabildiğine korku, kaygı geçiren, moralleri düşük yazarlardır.

Tümüne, ailelerine, sevdiklerine, tüm izmir' e geçmişler olsun.
Allah yar ve yardımcıları olsun.
izmir de bulunan yazar arkadaşlar iyisinizdir inş.hepinize tekrardan geçmiş olsun.
Arabadayim bu akşam eve girmeyi düşünmuyorum.zaten sokaklar, parklar insan dolu.
Bugün öğleden sonra fena halde sallanmışlardır.
izmirli hemşerilerim hepimize geçmiş olsun..
Biraz sıva çatlağımız var devam ediyor artçılar..
iyiyiz iyiyiz biraz sallandık o kadar.
Tezcan abi görme engelli, yolun kenarında düşmüş, gördük. ameliyatlı, karnında sondayla yaşıyor.
Forum bornova’da minibüslerin orada kızlarını okutmak için peçete satıyor.
Ben daha önce kalbi bu kadar güzel biriyle karşılaşmadım. izmir’de olanlar oraya her gittiğinde bir tane peçete alsa...

görsel
bucalıyız bilaaaaader.

uzak olmasa giderdik ahmet dedemizin yanına. yakındaki yazarlar el atsınlar lütfen. bir de facebook'tan falan paylaşın lütfen.
su en kisa zamanda ugrayacagim diyenler ugradiktan sonra bir mutlu fotograf koysa da keyfimiz yerine gelse.
(bkz: reserved)
izmir Karşıyaka Demirköprü de tam izban metro durağındaki Ahmet dedemiz;

Bir kızı var doğuştan görme engelli, bir eşi var vede tek gözü görmeyen ahmet dedemiz.
Zeytinyağı ve zeytin satıyor kendisi.
Ama sabah bir oturuyo akşama kadar.
Lütfen yolunuz bu tarafa düşerse kendi ürünlerinden alın derim..
Böyle emek verenlere özellikle yaşlılara yardım edelim lütfen.
Nasıl da tatlı dilli hoş sohbet hemen karşısında küçük bir çay ocağı var.
En azından birlikte bir çay için, sohbet edin derim

görsel
Bu sabah oldukça soğuk bir havayla karşılaşacaklar.