bugün

Var dır.
maalesef var. bunu değince seküleri ayrı eksiliyor radikali ayrı eksiliyor.

vardır yani. sonuçta orası islamsız hava sahası, kurtarılmış bölge değil.
ALLAH SADECE TAPINAĞA MI GELiyor? geliyorsa biz de gelek ama yok ki lan.
Kardeş selçukdaysan yandın her yer kilise. Konağa gel hisar cami var kemeraltinda buluşalım.*
Provokasyon sorusu. Var tabii hocam, niyeti olan gayet guzel arar bulur.
arabistan da var güzel karşim.
Yok valla. Tatil planını iptal edersen hem senin için hem izmir için harika bir karar olur.
izmir'de namaz kılmalık Tramvay yolları var. Dert etme.
Camiler mescitler var hiç bi şey bulamazsan kalacağın yer var, namaz kılmak istedikten sonra israilde de kılarsın dert etme.
Reklamlar... çok zevkli oluyo mu bu başlıkları ortaya çıkarmak önce müslümanlık nedir ? nasıl, nereler de ibadet edilir diye bi öğrenin daha sonra namaz kılmaya başlayın bence !
izmirde her 20 metrede bir efes bayisi var.allah affedsin.
(bkz: hayırlı forumlar)
namaz kılana kadar abdesi koruman zor,izmir tercihin olmamış.
soru bir garip cevaplar zaten içler acısı..
arabistana git diyen bile olmuş lan ahahaa*
neyse cevaben, bende izmire tatile gittiğimde bulunduğum yerde camii vardı lakin yanına bir seccade alarak tum sorunu çözebilirsin. sonra 2 metrekare yer sana yeterli olacaktır.

ha müslüman memlekette bunları yazmak utandırmıyor değil ama yapacak bir şey yok.
yozgat veya bayburt daha güzel. izmir e gerek yok.
Sen gitme ulan ayı .
Var kardeşim. Suriyeliler açtılar bir tane mescit orada kılarsin.
var hde dinini tam yaşayanların gittigi. Anadolu'daki gibi münafıkların gittiği değil.
tatil zamanı bitti kardeşim. umarım gelip de kirletmemişsindir güzel izmir'i. hahaha şaka yapıyorum ya gelip de imansızların arasında nur gibi ışık saçsaydın keşke be kardeşim. namaz kılacak yer olmaz olur mu? açardık sana yer. istediğin yerde kılabilirsin, canın isterse trenin önünde kıl. köpeğin olsun. yeter ki iman saç şu memlekete be dostum. gelip iki pantolon fırlatırdın şu penise çiğdem diyen, göt loblarını gösteren şort giymiş kızlara.
namaz için bir seccade, inanan bir kalp yetmiyor mu?
tramvayın önünde kılabilirsin, umarım üstünden geçer.
yoktur. çeşmede 1 tane cami var cuma günü giderseniz işiniz zor.
siz show u seversiniz sahilde kılın.
Merak edilen sorunsal.arkadaşlar ibadetim gecikirse ben bunun vebalini ödeyemem.
belediyenin yeni ısmarlayacağı "camim nerede" haritasında, harita açılınca "izmirin kavakları" türküsü çalması bu haritalara rağbeti arttırabilir.
güncel Önemli Başlıklar