1. 1.
    izmirde kanalizasyonların koruma altına alınması

Ankara’ya deniz getirip balık adamları daldırmak kadar büyük başarı değildir. Evet.
    12 -1 ... oytunkaran
  2. 2.

istanbul’da böyle hizmet görmedim diyen arkadaş boşu boşuna belediyesine bok atıyor. Şuna bak. Yüzen minibüs getirmiş adamlar. Belediye gibi belediye. Evet.
    11 -1 ... oytunkaran
  3. 3.
    Ayarı yiyince ciddiye almıyormuş. Lan tipik seni ciddiye alan kim? Bok at sonra ciddiye almıyorum. Hadi ağlama. Evet.
    4 ... oytunkaran
  4. 4.
    kesinlikle katılıyorum hz.istanbul belediye baskanı efendimiz denizi istanbullun ayağından münasip yerlerine getirmiştir.
    1 -1 ... benibendenalayen
  5. 5.
    haha.
    ulan cok guluyorum boyle bilmeden her konu hakkinda ahkam kesenlere.
    ya bir insan neden kendini bu duruma dusurmek ister ki? maksat izmiri boklamaksa getir rasyonel hataları, birlikte elestirelim ama sırf izmir muhalefeti yapmak icin bu yollara basvurunca komik oluyorsunuz.
    neden mi?
    dunyanin hangi ulkesinde kanalizasyon hattinin tepesine acik izgara koyarlar? insanlar gelip de bok mu koklayacaklar oradan?
    madem bir tespit yapiyorsunuz, az arastirin sevgili hattuşaşlılar.
    bahse konu ızgara; yagmur suyu hattinin ızgarasıdır. dunyanin hicbir ulkesinde de yagmur suyu kanalizasyona verilmez. cunku taşarsa ortaligi bok goturur. ilk fotograftaki ornekte aşırı yağmur sebebiyle; su alma yapısının cevresindeki kilit taşının altındaki taş tozu/kum yuksek debide gelen su yuzunden kabarmış ve suyu drene edememiştir. bu kadar.

not: kanalizasyon menholu.
    8 -1 ... totonok folmondoko boton gomo