1. 1.
  evet arkadaşlar bilen bilir ofis arkadaşlarıyla bir ürün tanıtımı amacıyla şirketin ayarladığı bir organizasyon için bu hafta izmirde olucaz. şirket istanbuldan bizim. 3 kız ekip arkadaşı bi de bendeniz var.
  neyse panelden sonra kordondayız. baktım dizaltı etek giyen bi kız gördüm. kahkaha attık resmen ya. merhaba felan falan... bla bla bişeylerle kandırdık durdurduk sorduk ya nerelisiniz diye. izmirliyim dedi. ben bastım yine kahkahayı. ya dedim bacaklar fora yalnız utanmıyosun bu kadar açık giyinmeye dedim. ironi yaptım kıza sözlük yavşağı olduğum için. yanımdaki ekipten kızlar da sarhoş sarhoş gülüyorlar. güldükçe göbekleri sağı solu modern bir şekilde açılıyor kızların.

  bizim dizaltı etekli anlamadı dalgamızı özür diledi bi de ahuah.

  ya sen izmirlisin 4 cm lik şort giysene...
  2 -6 ... hilmijem
 2. 2.
  izmirde bugün gördüğüm dizaltı etek giyen kız

  bugün ikinci kez başıma geldi diz altı etek mi o aq dedim şaşırdım gözlerimi oğuşturdum serapmış...hava sıcak malum başıma güneş geçti sanırım...
  6 -6 ... isminiunutanadam
 3. 3.
  tövbe bismillah o ne öyle millet meydanda oynuyor nasıl bir yer bu memleket bilmiyorum.gündüz sıcak bilmem ne demeden tek yaptıkları eğlence içmek açık saçık giyinip cinselliği ön plana çıkarmak.bu izmiri keşke yunanlılar alsa sınırlarımızdan çıksa.
  şimdiye kadar inanmıyordum 2 numaralı entrydeki foto şok etti beni.

  edit: siyah new york tişörtlü kız güzelmiş,bak günaha soktu beni görüyor musun?
  1 -4 ... oncuemir
 4. 4.
  normal kızdır.

  fotoğrafı yükleyen arkadaş bana bi ulaşsın. fotoğrafın göbeğindeki siyah tişörtlü kız benim. oppss taş gibiyim ayrıca.
  ... zorronun degil zorbanin z si