1. 1.
    tahmin ettiğiniz üzere, 29 ekim cumhuriyet bayramı kutlamaları münasebetiyle gerçekleşmiştir. ayrıca paşamın da portresini oluşturduk arkadaşlar.

aralarında bende vardım. izmirli bir gey olarak orada olmamama imkan yoktu. unutulmaz anlar yaşadım, çok mutluyum şu an. öyle rahatladım ki anlatamam.

6 bin erkeğin arasında kendimi kraliçeler gibi hissettim. aşırı kalabalıktı, ok atsanız yere düşmez, o derece yani. sağ olsunlar beni de aldılar aralarına. neredeyse üst üste idik. arkamda ki genç çok hızlıydı biliyor musunuz.

hemen arkama geçti, bende tepki göstermedim tabi. akabinde ise beraber voltr... paşamın portresini oluşturduk. akşam üzeri de buluşmak için tel alıp, tel verdik. çoh heyecanlıyım şu an.

üstelik yeri de varmış, takılıcaz beraber.

https://www.sozcu.com.tr/...zeybek-gosterisi-2706820/
    1 -7 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  2. 2.
    şerefsizliğine " ibnelik " eklemen tam soysuzlaşmana katkı sağlamamış.
    hala piçleşme yolunda ciddi eksiklerin var. tamamlamalısın.
    becerirsin ha gayret dediğim yazar müsveddesi.

not: orada binlerce çocuğun-gencin kızlı erkekli ürettiği böylesine güzel gösteriye aklı sıra çamur atan manyaklara laf yetiştiriyoruz ya...
    hani biz de az manyak değiliz yani.
    3 ... eratosthenes
  3. 3.
    16 yıllık seküler müzmin muhalif olarak iyi niyetli lakin salakça bulduğum hadise.

Ülkenin alınmadık bir tek donu, sikilmedik bir tek kulak arkası kalmış ama hala portre oluşturup zeybek oynayıp mesaj verdiğini zannedenler var.
    1 ... kornisten kovulan perde ruleti
  4. 4.
    xasapaki veya aptaliko veya aibalitiko oynasalar daha iyi olurmus dedigim durum.

izmire yakisanlar bunlar.
    -3 ... arxaggelou