1. 6551.
    Su yok şu anda yarın gelecekmiş. Ee ben nasıl duş alacağım peki. ibrikle başıma su mu dökeceğim. En iyisi dışarı çıkıp doğayla iç içe olmak. Evet.
    1 ... kale3112
  2. 6552.
    Şu an müthiş ama müthiş gök gürültüsü var. Galiba evin yanına yıldırım düştü. Ortalık bir aydınlandı ki bomba gibi mübarek. Can güvenliğim yok. Hakkınızı helal edin.
    10 -2 ... kale3112
  3. 6553.
    (bkz: CHP ye isyan eden izmir semaları)

Güle güle CHP gökyüzü bile isyanlarda izmirli seçmeni düşünün

Umarım sel falan olmaz ne de olsa CHP'li belediye .
    1 -6 ... isminiunutanadam
  4. 6554.
    kaçıp gitmek istediğim şehir. imkanım olsa bir dakika bile düşünmem. bir gün belki kavuşur muyuz ey izmir? ne dersin?
    3 ... tekduze bir olum
  5. 6555.
    Bizim mahallede mi oturuyosun reis?
    1 ... aynadaki uc harfli
  6. 6556.
    sokakları yosun tutan şehir.
    ekvatoral iklimin en cok hissedildiği şehrimiz.
    3 ... yastiklagezen
  7. 6557.
    Halüsinasyon gibi bi şehir benim için. iki kere gittim birer günlüğüne, hiçbir şey hatırlamıyorum.
    1 ... bavyera belediyesi
  8. 6558.
    Deli gibi yıldırımların çaktığı şehir. Zeus sakin ol amk.
    2 -1 ... yamyam balagonda adami
  9. 6559.
    Gözkyüzünün şu an avize olduğu şehir.
    1 -1 ... banasormabencahilim
  10. 6560.
    Suların ve elektriğin gittiği vasat il suyu önceden bidonlara doldurmuştuk oyle kullanıyoruz resmen. Yaşasın çağdaşlık özgürlük boyoz fingirdeşme avrupalı kızlar... Yav he he. Ulan zeka yok bunlarda Yağmur suları boşu boşuna akıyor sonra su yok diye suları kesiyorlar mk. Ama beter olun atatürk düşmanı chp koltuktan inmedikçe müstehak size bunlar. iyi parti kazanır bu sefer inşallah yerel seçimi.
    Batılıyız özgürüz muasır medeniyete ulaştık diye geçinen izmir endonezyadan daha sefalet bir vaziyette.
    Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz.
    2 -2 ... yoksul genc