bugün

Orda olsam da gitsek.
izmirlilerden hayır olmadığı için inisiyatifi ele almış bulunmaktayım. Temmuz 15-25 arası Alsancak'ta gerçekleştirilecek zirveye izmir halkı davetlidir.

malumunuz izmir'li olmadığım için mekanları bilmiyorum. O konuda tavsiye verirsiniz.
(bkz: inanma seni sikecek).
Pazar-çarşamba arası yapılırsa izmir'e geleceğimden katılabilirim.
Ykm önünden alınacaksam katılırım dediğim zirvedir*
Şifresiz wifi erişiminin olacağı zirvedir.
Hep boş. Hala yapılmadı.
izmir'e geliş planlarımda sapmalar olduğu için tarihi açıklayamadım daha.

Temmuz sonu.

Pf sonra da ankara'dakilerle Yedigöller kamp zirvesi. Ama onun duyurusu olmayacak tabi, çoğunda olduğu gibi.
Yeter lan profesyonel kamikaze pilotu ii kardeşim ankaradan gelip yapacak sonunda.
normalde bu sıralar yapacaktım da zirve denince çıldıran köpekler yüzünden vazgeçtim.

pavlov'un köpeği gibi zirve deyince salyaları akıyo kudurukların.
yapılsa da gitsek.
ayak fantezisi ihtimali varsa ugrayabilecegim zirve. (bkz: güzel ayaklı sözlük kadınları)
Buca'dan gelip alan olursa katılırım.
şunu gündüzden yazsanıza amk. bu saatte nereye.!
tepecikte gerçekleşecek zirvedir katılacak arkadaşlar değerli eşyalarıyla ve mümkünse kendi araçlarıyla gelsin.
yahu cumartesi yapsaniz şunu! daha yeni isten cikmisiz. yarin da caliaiyoruz... yetkililer!!!
Limon tepede olursa pıçak neyin bir
Şey getirin yanınızda. Aksi halde tam teşekküllü dönemeyebiliriz belki eve.
Deep rockin teras katinda baslayan ozel zirve.
Çok pisliksiniz daha şimdi haberim oldu. insan bi gün önceden muhabbetini yapar. Ay biri beni gelsin alsın gideğliimmmm.
deep rock a gitmeyiniz 1 cila 13 lira ne amk. sikerler.
ulan insan vaktinde söyler nasil gelelim simdi.
nerdesiniz olm. iki saattir bekliyorum..
Son derece kaliteli gectigini dusundugum zirve. Uff ne guzel egleniyorlardir simdi.
Ah uh oh oh oh sesleri ta buradan duyulan zirve.
abi su zirveleri disarida tek kalinca kafaniza gore yazmayin. önceden plabini uapin ki millet isini gücünü ayarlasin. cani sikilan zirve yazarsa olmaz bu isler . ahh karinca önceden planlayaydin ya kardeşim . cilalanirdik.