bugün

bir adet yuvarlak gözlüklü orospu evladı bir balina-ayı ara türü bulundurmakta olan okul. ölse sevinirim orospu evladı.
3 ay kadar önce iş icabı ziyaret ettiğim üniversite.
eylül ayında yüksek lisans programına başlayacağım enstitü.
edit: gitmeyin abisi. ben de kaçtım zaten. konumu çok kötü, o puanla oralara giden çocuklara acıyorum. vallahi kurbağa, akrep ve hatta iguana bile var. gerek yok, tüm samimiyetimle söylüyorum vallahi gerek yok. Eğitimi de öyle mükkemmel, fevkalade dediklerine bakmayın. Ben baktım yalanmış. Eziyetten başka bişey değil. itü, odtü, YTÜ gidin birine işte puanınıza göre. Yazık canınıza.
düzenlenen bir kongre sebebi ile bir defa bünyesinde bulunduğum okul. eğitimine bir şey diyemem ama kampüsü beni pek açmamıştı. tabi bunda yaz mevsiminde olmuş olmamızın da büyük bir etkisi olmuştur diye düşünüyorum.
türkiye'deki üçüncü en geniş kampüs alanına sahip olan üniversite.
Yüksek teknolojiye dair bir şey olmayan üniversite.
dağın başında bulunan okul.
şimdiden (bkz: yıldız tekniği) geçmiş üniversitedir. 10 yıl sonra odtü itü nün arasında.
bilgisayar mühendisliğini istediğim bölümdür. Okuyanlar bi mesaj atarsa bayağı hayra geçerler
adı izmir teknik üniversitesi, kısaltması iztü olmadığı için, bir de kampüsü urla'da bulunduğu için ege ve dokuz eylül üniversitelerinin yanında üvey evlat kalmış olan kaliteli devlet üniversitesi.
ARKADAŞLAR iYTE;
hani bir laf var ya sade ve öz işte onun anlamı iyte'dir
verdiği eğitim boğaziçi üni. ve odtüden farksızdır. (peki puanı neden düşük? ee öğrenci az sayıda, tanınmıyor bir de gençler bilgilendirilmeyince yüksek teknoloji enstitüsüde ne ki iyi mi kötü mü neden? üniversite yazmıyor sonunda? diye soru sorar ve vazgeçer..)
kuruluşunda MIT, CIT gibi dünyanın en iyi üniversiteleri model alınmıştır.
yurtları KYK'nın en lüks yurtlarıdır.
nüfusuna göre öğrenci kulüpleri sayısı yapılacak şeyler imkanlar(sosyal tesis) bir hayli fazladır.
ulaşıma gelince güzel izmir 30-45 dk ve bir o kadar müthiş çeşme ve alaçatıya 45 dk falandır.
yakınlarında bulunan gülbahçede kafe-bar falan sıkıntısı çekmezsiniz + soru soran ulaşabilir.
bunun '' düşüğü'' yok mu dediğimdir.

(bkz: izmir düşük teknoloji enstitüsü)
acaba bünyesinde işe girsem mi diye beni düşündüren okuldur. en büyük sorunu da uzaklıktır. fikri olan mesaj kutumu doldurabilirse sevinirim.
Bir sorun cikmazsa 3 4 gune aciklanacak sonuclarin ardindan yerlesecegim okuldur. Okuyan varsa bana ulassin lutfen.
büyük ihtimalle okuyacagim okuldur. okuyan varsa bir yardim lütfen.
dolmusa binip iyte öğrenci diyen kizlari kezbana benzeyen kurumdur.
kalite başka bir şey değil.
geçen sene izmir de oturanları kyk yurduna almayan bu sene izmir li dahil çoğu kişiyi alıp benim g*t gibi kalmamı sağlayıp günde 4 5 saatlik yol katetmemi sağlayan yurda sahip okul.***
Çeşme'ye yarım saat uzaklıktaki üniversite. Biraz şehir yerleşiminin dışındadır; doğayla iç içedir.
2. sınıftan sonra hocaların öğrencilere '' salavat getir lan pezevenk '' diyip boş çukura itelediği okuldur.
vay yeni bir zina meskeni daha dedirtir.
insansız taksi projesine imza atan üniversite:

(bkz: http://gundem.milliyet.co...detay/1740903/default.htm)
(bkz: http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/24073384.asp)

bence de iyi fikir. o kocaman kampüste az mı yürüdük zamanında mühendislik mimarlık fakülteleri arasında. üstelik şimdiki gibi kampüs binalarla dolu değil, kampüsün açıldığı ilk yıllardı. koca arazide doğru dürüst bina yoktu, binalar arasında yürüyenleri köpekler kovalardı.
bari şimdiki öğrenciler bu araçlar sayesinde rahat rahat dolaşsın kampüste, gönülleri hoş olsun.
Kampüsünde pek çok inşaat olmasına rağmen, ders işlemeye engel tek bir ses bile çıkmıyor. Çeşme'ye 35 kilometre uzaklıkta olup izmir'e 50 kilometre uzaklıktadır. %100 ingilizce eğitim vermektedir. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı'nın açıkladığı, Türkiye'de girişimcilik ve yenilikçilik alanında ilk 50'ye giren üniversitelerin açıklandığı listede iYTE 6. sırada yer almıştır.
dört yıldır izmirde öğrenci olmama rağmen varlığını yeni öğrendiğim ücra okul.
sevdiceğimin okuduğu okul *