1. 1.
  ölmüş.

  olay, bir kaç ay önce gerçekleşmiş. çöp konteynırını boşaltan temizlik işçileri çöpte bir bebek cesedinin olduğunun farkına varmışlar akabinde ise durumu jandarmaya bildirmişler.

  jandarma ise, olay hakkında soruşturma başlatmış, soruşturma sonucunda ise bebeği çöpe atan anneye ulaşmışlar. ne kadar acı bir olay.

  bir anlık zevk, heves uğruna ne işler açmış başına kadın. yetmemiş birde evlat katili olmuş. yazık, gerçekten yazık! böyle canileri gördükçe bebeğine kına yakan annelere sevgi ile yaklaşıyor insan!

  https://www.menemenhaber....li-2-kisi-tutuklandi/491/
  6 -2 ... folkan iyesta cicisler
 2. 2.
  olay izmir torbalı da olmasa bu başlığı açmayacak birinin kastığı sözde duyara malzeme olmuş bebektir.
  8 -4 ... nadia nadia
 3. 3.
  yahu, olayın nerede olup olmadığını boş verin ister konya da olsun , isterse izimir'de.

  tepkiniz, bu caniye söyleyecek bir sözünüz var mı ? bir bebeğe kıyılmış, çöpe atılarak ölümüne sebebiyet verilmiş siz hala kendinizi kurtamanın derdindesiniz.

  bi, "yazıklar olsun, allah belanı versin" deyin. insanları töhmet altında bırakmak gibi bir tavır sergilemeniz olayın vehametini görmezden gelmeniz gerçekten büyük cahillik!
  6 -1 ... folkan iyesta cicisler
 4. 4.
  Kendi hayatını da mahvetmiş. Hapishanelerde çürüyecek şimdi. Değer miydi?
  ... selia
 5. 5.
  Amk comarlarina ülkenin neresinde olursa olsun doğum kontrol yontemlerini anlatmak lazım.ne halt ediyosaniz edin o masum bebekten uzak durun.
  4 ... sweet but psycho
 6. 6.
  "torbalı izmirin konyası" imiş, bu yüzden üzülüp tepki göstermeye gerek yokmuş, yitip giden bir bebek dahi olsa. "taraflı, vicdansız ve cahilsiniz. bunu kabul edin." çok anlamlı bir söz oldu bu.
  5 -2 ... folkan iyesta cicisler
 7. 7.
  Vicdan yoksunu insanların yaptığı birşeydir. Ülkecek ayıbımızdır.
  1 ... yucuklu sumurta
 8. 8.
  izmir'den şaşırtmayan bir haber daha.
  ... zall bana hep abi der
 9. 9.
  O kadar çocuk isteyip çocuk sahibi olamayan insanlar varken rabbimin böyle şerefsizlere de çocuk vermesi ne bileyim biraz şey gibi. Haksızlık.
  4 ... champ
 10. 10.
  Bebekleri, karpuz kabuğu gibi çöpe bırakabilen varlıklar, kişilerin anne- baba olmak için kırk fırın ekmek yemesi gerektiğini, her anne ya da babanın kutsal olmadığını ve merhamet denen erdemin ne ulu bir kavram olduğunu bir kez daha kanıtlarlar.

  Korkunçsunuz!
  Kelimelerin kifayetsiz kalacağı kadar korkunç
  8 ... zeytinyagli dolma kalem