1. 1.
    içimizdeki bizans zihniyetinin var gücüyle saldırdığının kanıtı niteliğindedir. ufacık çocuklara bizans kostümü giydirmişler. gerçi gezi parkında zulüm 1453'te başladı sloganları atanlardan çok da birşey beklememek lazım.

edit: bizans değil roma kıyafetiymiş, yanılmışım pardon. roma kıyafeti olunca sıkıntı yok o zaman tamam.

izmir müzesinde çekilen fotoğraf
    11 -28 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    izmir neden izmir? sorusunun cevabı olan fotoğraf. küçük yaşta rahibe terasalar yetiştiriyorlar. sonra gavur izmir.
    4 -6 ... daga surten davsan
  3. 3.
    Roma kiyafeti o amk cahilleri. Çocuklar bir tiyatro oyunu için hazırlık yapıyor ancak siz ne anlarsınız tiyatro dan sanattan insanlıktan.

Cahil cühela kekolar.
    13 -7 ... kurtcebe noyan
  4. 4.
    Başlığı açan cahil. Roma ve grek kültürlerin de mirasçısıyız.

Bizans'tan almadığı devlet kurumu kalmamış osmanli'nın .

Rum padişah anası var ve soru yok da onların kültürü mu batıyor.
    14 -3 ... muhendis tarihci
  5. 5.
    roma kıyafeti giymeyi normal gören sözlük ecnebilerinin varlığını bize göstermiştir.
    5 -6 ... zall bana hep abi der
  6. 6.
    Kendine doğu roma kayzeri diyen sultan sıkıntı değil ama tiyatro için antik roma kıyafeti giyen çocuklar problem. Sizin ben olmayan aklınızı!
    6 -1 ... kurtcebe noyan
  7. 7.
    cumhuriyet resepsiyonunda antik yunan kıyafeti giyen büyükelçileri falan okur musunuz siz?

birisi piyes iken diğeri fiyasko. ikisinin arasındaki farkı bilir misiniz?
    -1 ... lagavulinvebazlama
  8. 8.
    duşakabinoğullarının torunlarını rahatsız etmiştir.

http://www.diken.com.tr/w.../01/dusakabinogullari.jpg

bunu gezi eylemlerine bağlayabilmek için bayağı bir kayışı koparmış olmak lazım. en basitinden istanbul / taksim nere izmir nere. gözünün dingilini s....m derlerdi eskiden bizim mahallede abiler o aklıma geldi..
    8 -3 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    Osmanlının yönetim ve askeri kademesinde, fotoğraftakinden daha çok bizans etkisi var.

Osmanlı torununa duyrulur.
    3 ... biralextenfazlasi
  10. 10.
    cübbe giyselerdi uğur Dündar kudururdu ama bunlara sesi çıkmaz. gavura benzesin de ne olursa olsun.
    4 -2 ... masklavi