1. 1.
    millet can derdine düşmüşken chp belediyesinin yeni anlamsız heykel tasarımıdır. alah bizi bu zihniyetten korusun bunların dedeleri de vatan millet için bir çivi çakmamıştı. gerçekten çok yazık..

izmir karşıyaka belediyesinin yeni heykeli
    4 -6 ... frank lucas
  2. 2.
    Acaba bin liralık heykeli belediyeye kaç milyon liraya fatura ettiler diye sormama neden olan heykeldir. Parti var iha siha yerli uydu helikopter üretir, parti var saçma sapan putlarla uğraşır.
    6 -6 ... zall bana hep abi der
  3. 3.
    Burada sanatçı ne anlatmak istemiş çok merak ediyorum amk. Şu heykel için harcadığınız mermere yazık.
    2 ... gurbetci adam
  4. 4.
    öküz yobazlaradan bir yalan daha. bundan kaç sene önce olmuş park düzenlemesini bugün diye

yazıyor sözde müslüman kişiler. güya iftira günah.
    2 -3 ... sebbaha kadar mokoko
  5. 5.
    gururlandırmıştır! karşıyaka'nın altyapı sorunlarına ilaç gibi gelecek bu enfes sanat eseri.
    -1 ... cole phelps
  6. 6.
    Gördüğüm kadarıyla dünyayı sırtında taşıyan Atlas heykeline gönderme vardır. Atlas heykelinde dünya yuvarlak. Bunda ise dünya küp şeklindedir. Dünyanın değişik olması, dünyanın değiştiğini gösteriyor. Atlas'ın aksine dünyanın parmak ile taşınması, teknolojik gelişmelerle insanların dünyayı parmaklarının ucuna aldıklarını gösteriyor. Ancak dünya artık yuvarlak olmadığı için dengesi bozulmuştur. Bu dengeyi koruyarak hareket etmek gerekli. Çünkü eğer denge korunmadan hareket edilirse dünya, heykeldeki parmağın üzerine (yani üzerimize) yıkılacaktır. Heykel bence bunu anlatıyor. Siz nasıl bir anlam çıkarırsınız bilemem. Benim çıkardığım anlam bu.

Atlas:
    izmir karşıyaka belediyesinin yeni heykeli
    -1 ... lesley mateas
  7. 7.
    Olm bu post-modern sanat her anlamda toplumun algısını sikmekten ibaret lan. Ne kadar pragmatik olduğu tartışılsa da Şu heykelin aynısını herhangi bir mezar ustası malzeme+Yevmiye parasına çok cüzi bir fiyata yapabilir. Ancak sırf üfürükten bir okul mezunu ve birkaç kıytırık sergisi var diye bunu yapan adam net söylüyorum paranın amına koymuştur!
    2 -1 ... centurion
  8. 8.
    rubik küpünün tamamlanmış halidir.
    ... keepx
  9. 9.
    Tek bildikleri zaten.
    ... sacramento tr
  10. 10.
    karar verememişler acaba atatürk heykeli'mi koyalım yoksa apo heykeli'mi diye sonra ırkçılık olmasın diye bunu koymuşlar bunlarda mantık o çünkü türk adının geçtiği herşey onlar için faşizm.
    -2 ... tahir33