1. 14.
  önemli olan alınan kültürdür.
  türkiye deki insanlar türk kültürü almıştır.
  ... pilotmont 1
 2. 13.
  sanki başka şehirler çok farklı. ankara da her ilçenin bir çinçin mahallesi vardır. gene de adana nın yarısı kadar 3. sayfa haberlerine konu olmazlar.
  ayrıca daha önceki bir entarimde de demiştim, bir şekilde izmirle alakası olan tüm kadın-kız milleti izmirliyim der. 2 sene izmirde orta okul okumuş çorumlu kız bile (babası uzman çavuştu) izmirliyim der. 2-3 akrabası izmir de yaşayan kızlar izmirliyim der. ben kızların izmire okumaktan çok, izmirli olmak için gittiklerini düşünmeye başladım.
  1 ... akillipetro
 3. 12.
  iyimser bir tahmin.
  1 ... profesyonel intihar bombacisi
 4. 12.
  kalanların yarısı istanbul'dan göçen sivaslılar...kalanlar da rum...

  bu sebeple gelmeyin izmir'e gelmeyin...berbat bir şehir burası...hem körfez bok kokuyor, her yağmurda seller götürüyor...iş desen yok. para desen kazanmak çok zor...gelmeyin sakın, berbat bir şehir izmir...
  2 ... keshberfo
 5. 10.
  Diğer yarısı?
  ... masumiyetdehlizi
 6. 9.
  e yarısı da kürt. nerede ulan o zaman bu çiğdemci gevrekçi tayfa, manisa'da mı?
  1 -1 ... masklavi
 7. 8.
  (bkz: saydın mı lan)
  2 ... usualsuspects
 8. 7.
  doğru bir önermedir. özellikle daha çok elit görünmeye çalışan insanlarında bu durum yaygındır. her biri gösteriş budalası, şımarık insanlardır. deliler gibi oynamak, göbek atıp eğlenmek en büyük özellikleridir. bunu genelde gözler önünde yapmazlar. yaparlarken de sanki aslında hayatı öyle yaşamayı tercih eden insanlarla dalga geçmek için yapıyorlarmış gibi gösterirler. halbuki bu çingene davranışları içlerinden gelir. ancak, kendilerini elit göstermek için bunu dalga geçermiş gibi göstererek yapmayı tercih ederler. ilginç insanlardır.
  1 -1 ... frank enstein
 9. 6.
  yarısı demeyelimde %30-35 lik kısım doğrudur.
  2 -1 ... emperyalizme kafa tutan adam
 10. 5.
  acı bir realite.
  ırkçı değiliz ama durum budur.
  7 -3 ... james earl cash