bugün

Laiklik kat sayıları yüksek olduğu için toplumun diğer kesimlerinden farklı yönde eleştiri alabilmektedirler.

Kaşar ve fingirdek olmakla itham edilirler.

Not. izmirli kızlar kızmayın lütfen ben böyle düşünmüyorum.
Güzel,samimi ve türkiye standartlarında en uzun kızlar olduğu bilinmektedir.
güzel olur.
ekşici ve scorp kullanma ihtimalleri yüksek olan kızlardır.
enfes sezen aksu şarkısıdır efendim. vakti zamanında karşıyaka'da bulunmuş biri olarak bir göz vuruşu ile paramparça olmuşluğum vardır. allah esirgememiş vermiş tam anlamıyla böyle ifade edebilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=B8EAfFui9CU
evlenmelik vs eğlenmelik karşılaştırmasının eğlenmelik kısmında yer alırlar.
ERGENLERiN 31 HAYALiDiR. iZMiRE GELEMEYEN YAĞIZ ANADOLU GENÇLERiNiN CiLALAMA iŞLEMi SIRASINDA DÜŞÜNDÜKLERi DiĞER TÜRK KIZLARINDAN FARKLI OLMAYANLARDIR.
normal kızdır.

diğer illerin kızlarına göre daha bakımlılar diye bu tatavanız.
kendilerine değer ve önem verdikleri için kendilerine bakarlar.

seks meks size ne amk?
verse nefessiz olayı vardır sözlüklerde yıllardır.
bu konuda öyle.

ben sizin kuyruk acınızı sikeyim.

sikik herifler.
candır, gerisi heyecandır.

çok severim onları. efendiliklerinden ve sevecenliklerinden hiçbir şey kaybetmiyorlar. iyi ki varsınız.
(bkz: izmir in kızları)
geneli akıllı kızlardır. ama güzellik konusu çoğu zaman hayal kırıklığıdır.

ayrıca bazıları ile geçinme zor olabilir. yani huysuz oluyorlar.
her genelleme gibi yanlışı olabilir ve arada aptallar çıkabilir ama aklını kullanabilen kızlardır.
bencildir ve aptal erkekleri kullanmayı çok iyi bilir, hoşlandığı erkekten yediği kazıkların acısını kendinden hoşlanandan erkeklerden fazlasıyla çıkarır ve intikam aldığını düşünür. Dur bunlar tüm kızlar için geçerliydi sanırım.
güzel, çekici, istediği erkekle rahatça diyalog kurabilen, medeni cesareti yüksek, zeki ve ışıltılı kadınlardır. hayran bırakırlar.
herkesin o.. dediği kızlardır.

bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın.
Sezen Aksu ne de güzel yorumlamış. "bir göz vuruşuyla yerle bir eder böyle bi şey olamaz"
bkz: http://www.youtube.com/watch?v=B8EAfFui9CU
Hepsi güzel hepsi bakımlı hepsi hoş.
güzeli, çirkini, uzunu, kısası, çok konuşanı ve acayip çok konuşanı vardır.
Olsada yesek.
Pardon evlensek.
Tsk.
dün bir tanesi ile tanıştım.
konuştum.
sen ben gibi insan yahu.
sıkıntı yok.
adam yemiyorlar.
verme konusunda çok sorun olmaz herhalde.
Hayatında 31 çekmekten başka birşey yapmayıp kızlarla konuşmaya korkanların o... Dediği kızlardır

Senin o yobaz veya militan memleketinde tecavüz ve çocuk gelinlerden geçilmiyor bilip bilmeden yorum yapmayın.
sezen aksu şarkısıdır mükemmeldir.
bütün dünyada olan bir biçimde sıradan bir şekilde yaşayan insanlardır. hep diyorum delilik sizde. zorla başını kapatıyorsun, hep engelliyorsun, sonra kötü olan biz miyiz?

hastasınız siz.
Güzeller, bakımlılarıda var ama. Kaf dağında çoğu. Olmaması gerekir.