bugün

hem güzel, hem seksi, hem zeki, hem özgüveni yüksek kızlardır. türkiye' nin en güzel kızlarıdır. ilk 5'in diğer 4 şehriniyse sıra fark etmeksizin antalya, bursa, muğla ve balıkesir oluşturur.
Ülkenin en kültürlü ve eğitimli kızlarıdır.
Yıllar önce arkadaşla izmir'e gitmiştik bir iş için.
Bornova'da bir cafeye otururduk. Karşı masada 2 kız vardı. Hafiften bakıştık.
Kızlar masadan kalktı. Bizde kalkıp, Kızları takip etmeye başladık. Hızlı adımlarla önlerini kestik.
Merhaba falan dedik. Şehirde Yabancı olduğumuzu ve gezecek arkadaş aradığımızı söyledik.
Aslında bunlar yaşanırken, içimden çığlık atıp bağaracaklar... Şimdi diye geçti. Esnaftan dayak yicez falan diye düşündüm.
Ama kızlar gayet medeni konuşmaya başlayınca şok oldum.
Cafede yanımıza gelip bir kahve ısmarlasaydınız... O zaman deyip gülüştüler.
Hafif naz yaptılar. Sonra, Yarın 16:00 den sonra müsaitiz dediler. Numaralarını aldık. Ve 2 gün boyunca çok güzel şekilde gezdik. Efes'e bile gittik.
Herhangi bir cinsel olay falan yaşanmadı. Zaten bizim isteğimiz de gezip, muhabbet etmekti.
"Hiçbir topuk tıkırtısı bu kadar davetkar çalamaz" sözü ile ne oldukları naifçe ifade edilmiştir.
Motor.

Sadece izmirli olanlar değil, izmir'e gidenler de motor oluyor.

Sıkıntı o coğrafyada.
Ülkemizin en güzel kızları bence. Üniversite yıllarım hayatımın en güzel günleri izmir'de, izmirin çıtı pıtı kızlarıyla geçti. Çok MUTLUYDUM.
Ülkemizin en güzel kızları bence. Üniversite yıllarım hayatımın en güzel günleri izmir'de, izmirin çıtı pıtı kızlarıyla geçti. Çok MUTLUYDUM.
Hayran kaldığım kızlar. Üstelik yalnız da değilim, hanım da hayran...
Yoksul genci hoplatan izmirli kız kimse çıksın ortaya.
ülke genelinde güzel olarak anılan ama normalde bir boka benzemeyen kızlardır.
Bir elinde de cımbızları.
(bkz: sezen aksu)
bunlara güzel diyen de...
izmir kızı detected.
bakımlı seviyeli güzel kızlardır.
bu nicki kullanan bir harun abi vardı sözlükte . onikinci nesiller bilmez
maymundan hallice kızlarının bayağı imrendiği kızlardır.

oğlanları zaten tipi bilmem ne hırsızı maymun.
Güzeldirler..
cahit külebi ataya ağıt şiirin de

"izmir’in denizi kız, kızı deniz
Sokakları hem kız hem deniz kokar."
Demiş.

Ne güzel demiş.
adam ne analiz yapmis amk.
keske yapmasaydi zira bir sike benzememis.
işte bu sikkolar yuzunden oluyor kadina siddet, cinayet vs. ne yapacak dallama, evinde kocasina aksam ne yapacağıni mi dusunecek?
birak insanlari diledigi gibi yasasin, sevmiyorsan evlenmezsin. biz sana boyle dusundugun icin pic kurusu comar diyor muyuz?

Türkiye'nin her yerinde ayni olanlardir, izmir ozelinde bakilmamasi gereken karşı cinsim.
izmire iki kez gittim o da bu seneye nasip oldu cidden kızları güzel ve erkekleri tipsiz. (bkz: bir kıza bak bide yanındaki erkeğe)
ha türk kızı ha izmir kızı. ne farkı var ikisiyle de evlenilmiyor zaten.
ben bayanda tercih etmiyorum açıkçası..
Bence giyim kuşamlarından dolayı güzel gözüküyor çoğu. Çok güzelleride var fakat genel olarak uyumlu giyindikleri için ve fizikleri güzel olduğundan dolayı, bir kısmı biraz transparan giyindikleri için daha bir çekici geliyor insanın gözüne. Ama şu bir gerçek ki genelde yaygaracı ve çığırtkanlar. Özellikle izmirli teyzeler... Düşman başına.
Kimse birbirini kandırmasın abi çok güzeller. Birde sapık gibi giyinenleri olmasa daha güzeller.
güzel değil bakımlıdırlar. Kesinlikle güzel değiller. Türkiyenin doğal olarak (yani badanasız) en güzel kızları -işe bakın ne gariptirki- Karsta bulunmaktadır.
kızları mı?