bugün

götünden uydurmanın en güzel örneği. fetullah gülen e ve onu seven insanlara atılan iftiraların başka bir örneği.
ya hocam cidden ben bakkaldan bunu duydum falan gibi başlıkların zamanı geçti he ? fethullah gülen demiş ki izmir de namazında bir gence rastlamadım öyle mi demiş? yani bak bu cümlenin mantıksızlığı kendi içinde, fethullah gülen izmir e gelirse cevresinde kimler olur? genelde nurcular değil mi? peki bunların arasında namazında genç olur mu herhal de evet.

fethullah gülen bunu demiş vay be. demise büyük bir iftira atmış izmir deki namazında ki gençlere ve ahirette bütün izmir de namazında ki genclerden helallik almak zorunda olacak. ama eğer dememişse bu iftirayı atan ilk önce iftiraya uğrayan sonra da iftiraya konu olanlardan helalli,k isteyecek.

eğer bu lafı eden kişi ahirete inanıyorsa seçimini iyi yapsın. ben hakkımı helal etmiyorum ! bu lafı kim demişse...
hocaefendi denilen adamın allah'ın yerine yargılayıp ipi de kendi çektiğinin kanıtıdır. nurcuların da yobazın allah'ı olduğunun...
(bkz: gavur izmir)
taraflı basın organlarının, yakında gerçekleştirebileceği hadisedir.

son dönem ülke gündemine dikkatli baktığımızda istanbul'da yaşanan ve gazetelerin üçüncü sayfalarında yer bulan gasp, hayvan hakları(ki bunlar daha arka sayfalarda yer bulur veya hiç kaale alınmaz), adam öldürme gibi haberler(ki bunlar aslında siyasetten ve futboldan daha öncelikli olmalıdır ya neyse işte), izmir özel ismini büyük puntolarla yazarak manşetlere taşınıyorlar falan.

e hâliyle de izmir, modernize edilmiş bir helâka(haşa ki) maruz bırakılıyor. eee ne olsa gavur izmir...
erzurum ya da siirt sınırlarındaki zaman tüketimine "hayat" deniyorsa varsın ölsün izmir de izmirli de denesi önerme ...
beklenen büyük depremin gerçekleşmesi ile birçok semtin sular altında kalacağı ve yapıların yıkılıp ölümlerin olacağına dair bir beklentidir. beklenti diyorum çünkü izmirliyim ve olası büyük bir depremin beklendiğini uzmanlarından da duyduk.
Allah 'ın Sodom ve gomora Gibi Bir günah şehri olan izmir' i Bir gün helak edecek olmasıdır!