bugün

doğruluğu kanıtlanması gerekilen durumdur.
kesinlikle yalan olan önermedir.
(bkz: nasıl bakarsan öyle görürsün)
izmir'i anlamayan, tadını çıkaramayan, çıkarabilenlerin nasıl çıkardığını bir türlü anlayamayan bir ağızdan çıkan önermedir. bütün illeri(n), sıra(sı)yla boktan bir yer olmaması durumuna dahil olan ildir aynı zamanda.
yalandır, dolandır, kesinlikle gerçeği yansıtmaz, izmir gibi güzel bir şehrin güzelliğinin farkına varılamama durumudur, izmir i anlayamamış insanların açtğı konulardır.
(bkz: boktan önermeler)
izmir rahatlığına , güzelliğine b*k atma takıntısından başka şey olmayan önermedir . *
izmiri yaşamamış insan söylemidir.
aşağı yukarı izmiri gereğinden fazla övenler kadar uçta olan bir önermedir. izmir güzel şehir, ama ne çok çok güzel ne de boktan denecek kadar kötü..
istanbul'un karşısında düştüğü durumdur.
bunu söyleyenlerin dönüp bir de kendi şehirlerine bakmasını tavsiye ediyorum. (istanbul hariç)
(bkz: gavur izmir)
atatürk'ün hastası olduğu şehirdir, kötü bir yanı yoktur. tamamen yalan dolandır.
boktandır. sevdiğini alan götüren her şehir boktandır.
izmiri çekemeyenlerin çamur atma çabasından başka bir şey değildir.
değildir ya da öyledir demek izmirle beraber tüm şehirler için anlamını yitirmiştir.
bir şehrin güzel olabilmesi için başka şehirlerde olmayan özelliklere sahip olması gerekir.
şimdi her şey koministleşti yani her şey tek tip.
40 katlı gökdelen her yerde aynı gözüküyor.
insanlarini sevemedigim yer. belkide onlar beni sevmedi.
anca bok atın zaten.sıralama da birinci istanbul,ikinci izmir'dir ve bu nettir.
izmir'i bilmeyen insan söylemidir.
gösterememişler sana izmir'i gülüm.
istanbul kadar görkemli değildir ama tam kıvamındadır aslında.
insanı başkadır bi kere. gazi kadınlar, cumbalı, muzaffer izgü'den hoş bir kafayla kordon'a yürümek çimlere uzanıp denizi koklamak bile aşık etmeye yeter.
dogrudur. bok gibi memleket. 18 yil diyarbakir, 5 yil istanbul, bi yil izmir, 3 ay boston, 2 aydir da new yorkda yasiyorum. bunlardan en sikko olani izmir. hem insanlari salak hem de bok gibiler. hic biriyle konusmaya gelmiyor. hepsi ya sevgili muhabbeti yapiyor ya da icki muhabbeti. kiz da sikersin, icki de icersin, biz de yapiyoruz ama hayatimiz bu degil. hayatimda gordugum en aptal insanlari orda gordum yemin ederim. simdi diyeceksin ki bok atma, gerek yok. bok gibi memleket zaten, neyine bok atayim. her tarafinda boktan insanlar boktan muhabbetler var, bok atmasam da boklu o sehir. kabul edin. izmirlisiniz diye gotunuz de kalkmasin ayrica. en komik olan da su izmirlilerin "izmir sadece zeybek oynarken diz coker" sozudur. hayatimda bu kadar aptalca bu soz isitmedim. ne yani birdir bir oynarken egilir, uzun essek oynarken domalir misiniz. bu mudur mantik. ne mantik ariyorsam o siktigim sehirde. izmire ayak bastigim 21 agustos 2012 gunune lanet olsun. fuck you izmir.
güncel Önemli Başlıklar