1. 1.
  Titreten gerçek. Kusura bakmayın ağalar gittim izmir e gördüm ancak yapılmış birkaç heykel tarihe ait bir numara yok Buca var kameraltı var. Bi bağcılar etmez kusura bakmayın
  Edit: dur zorlanma sen kordon bornova karşıyaka kaf kaf kef küfff. is pas kir başka? Ha alsancak ver külah?
  Başka yok. Vasat azizim kabul edin şunu bak geliyor 5 kardeş.

  Arkadaşlar şu ucuz numarları bırakın kaç yaşına geldiniz hala istanbul la kıyas ediyorsunuz bakın ben ne dedim bi istanbul etmez demedim bi bağcılar etmez dedim. Niye bi kere istanbul la kıyaslamaya laik değil ki ajaajajaj. Siktir oradan çok iyi ya.

  Edit: senin gibi terbiyesizleşmeyeceğim çilek sultan. 61 kapılı asırları içine almış her sokağında tarih akan sultanlara krallara jönlere şarkılara şiirlere romanlara aşklara konu olmuş koskoca medeeniyet olan avrupa ki sikimde bile değil avrupa kültür başkenti seçilmiş bir metropol den bahsediyoruz ha sen fakirsindir esenler metrosuna binmişsin belli farketmez izmirde aynı havayı bucaya doğru ilerleyince alırsın. Ahahah ispanyolcası için bknz ajaajaaj.
  4 -5 ... abbas dikbasar
 2. 2.
  Kemalistler rahatsız.
  1 -1 ... ehli sunnet
 3. 3.
  Çöp.

  Osmanlı tokatı gibi bir gerçek.
  1 -1 ... nihilistefan
 4. 4.
  izmir in çok vasat bir il olması

  izmir in çok vasat bir il olması

  izmir in çok vasat bir il olması

  Kordonumuz yeter.
  2 -1 ... cileksultan
 5. 5.
  turkiyenin en guzel semtidir alsancak. bakin izmirin degil turkiyenin diyorum istanbulda alsancak gibi bir semt yok suudi arabistan olmus istanbul.

  Kemeraltiyla bagcilarin ne alakasi var lan denyo?
  Kemeralti izmirin en buyuk carsisidor insanlar genelde dugun alisverisi icin giderler oraya. Bi boku bilmeden gezen tavuk yumurtasi bukadar olur.
  1 ... cileksultan
 6. 6.
  izmirli olmayanlara dert olmuştur. Karşıyaka, alsancak, balçova, inciraltı gibi güzel semtlere sahip bir ilden bahsediyoruz.
  ... reading
 7. 7.
  arkadaş çorum dan gelmiş ondan beğenmiyor olabilir maruz görün küçük enişteyi.
  ... forgiven me
 8. 8.
  Bağcılarda 18, Alsancakta 1 sene yaşadım. Kesinlikle gelişmişlik açısından bağcılar 10 kat daha iyidir. izmirde köpek pisliğinden kaldırımda yürünmüyor. Lakin izmir'de yaşamadan önce insan görmediğimi farkettim. izmirin insanı istanbul insanından 100 kat daha kalitelidir. Bağcılardakiler insan değil amk.
  1 ... ulkucuwolf
 9. 9.
  sen benim cukumu ye yarak kafali izmirin 23 dk uzaklikta foca seferihisar karaburun urla guzelbahce cesme/alacati gibi miraslari var sikik kafali senin gibi sidikli sus havuzuna girmiyolar tinercilerle birlikte serinlemek icin. sen istanbulda 15 km yolu 3 saatte giderken biz burdan 3 saatte bursaya gidiyoruz got lalesi.

  Istanbulda bi otobuse bindim turbanli gotu kokuyodu kumasla bok ter karisik. Burun travmasi yasadim.
  ... cileksultan
 10. 10.
  Yobazlar vs izmir. Acıyorum bu yobazlara.
  ... bay efendi