bugün

Bos düşünce.
bu iş klavye başından ahkam kesmekle olmaz.

(bkz: izmir in götünü yiyin)
sonra izmire savaş açıp izmiri geri almak. adalar yanımıza kar kalıcak. çok mantıklı bir türk zekası var bende.
(bkz: göğüslü bayan)*
ha bide, anlatım bozukluğu var. "ne ak parti'ye ne de türkiye'ye hiçbir faydası olmayan" denmez. "ne ak parti'ye ne de türkiye'ye bir faydası olan" denir. buna da türkçe yazım kuralları denir. gavuruz ama türkçe'yi daha iyi kullanıyoruz, o ne olacak peki?

son olarakta; (bkz: önce güldüm sonra bastım eksiyi bastım eksiyi)
izmirlileri tanımayan bir zavallının rüyasında mümkün olabilir.
çaresizlik içinde chp yi bir ilden daha silmenin tek yolu olarak bu yöntemi gören akp li önerisidir.
Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan izmir'e yapılan haksızlık.
(bkz: yobazların izmir takıntısı)
(bkz: inönü yü yunanistana verip adaları geri almak)
(bkz: anneni amcana verip yengeni geri almak)
şehitlere saygısızlık içeren bir teklif.
(bkz: sehit albay fethi bey)
bir öneridir. zaman zaman izmirli arkadaşlarla şakalaşsakta olmaz efendim, vermeyiz kimseye.
çok mantıklı. piramitlerde bizim zaten.
(bkz: piramitleri misirdan geri calalim)
fena olmayacak takas.
adalardaki türkler (istanköy, ..) izmirliler kadar laik değil.
500 yıldır hristiyanlar arasında yaşadıklarından olsa gerek, bir kimlikleri var türk ve müslüman olarak (bizim gibi).

izmir artık melih gökçek'in ankara'sı yerine atina ile muhattap olur *
Olabiletesi düşük önerme , izmir giderse medeniyet gider.

yazarın bu kadar izmir düşmanı başlıklarından sonra, onu ve annesini terkeden izmirli babasını, izmir sokaklarında aramaya karar verdiğimi buradan duyururum .

üzülme hbbia arkandayım sözüm söz.
" keçi mi yetiştireceksin adalarda afedersin? " derler adama.
yunanistan tam da kriz geçiriyorken fırsatten istifade ederek sırtımızda kambur olan izmir'i verip müthiş bir takas gerçekleştirmektir.
akıllıca bir takas yöntemidir. ayrıca hakkari tunceli şırnak da ırak a verilip karşılığında mandal leğen gırgır falan alınabilir.
kıbrısı da yunanistana verip pokemon tasosu alınabilir. ayrıca her yıl kıbrısa işsizlik maaşı adı altında milyarlar vermekten kurtulunmuş olunur.
Ülke adına umut verici adımdır. Evet.
Oralar chp'ye oy vermeyecekse güzel eylemdir.evet.
Buyuk adamsin reis. iyi guldum.
içlerinde Büyük adadan daha büyük olanların da olduğu 16 adamızı akp yunan'a bedavadan verdi çoktan. Üstüne Bir de izmir'i mi vereceksiniz vatan hainleri.

Tipik vatan haini önerisidir.

(bkz: 16 ada yunanistan a geçti iddiası)
izmir'e neden ''gavur'' dendiğini iyice bir araştırın derim. Milliyetçi bir insan olmama rağmen fazlaca sebepleri var. isteyenleri yeşillendirebilirim.
ülke açısından son derece faydalı olacak on numara bir takastır.