bugün

evet efendim...

izmir adı verilen sahil kasabası, kalkınamamış ve yüce mevlanın lanetine maruz kalarak asla gelişemeyen, dul ve şuh kahkahalı cinsel bayanlarıyla ünlü izmir'i uluslararası para fonu olan imf ye devredip dış borca saymaktır. yani allah'ın en sevmediği şehirlerden biri olan pompei'ye benzeyen izmir'e biz ak partili dürüst ve menkıbeli suratlı ak partililer olarak çok yatırım yapmak istedik.

bizzat şahit olduğum birkaç olayda çivi bile çakamadık arkadaşlar. neden mi çünkü şehir lanetli. ee lanetlenir tabi sahile bi indim memeler, kafeye gittim memeler, gaziemir metroda bile memeler var. gerçekten vay dindarına diyorum bazen bu şehre. sokakta kullanılmış prezervatiflerin içinde ölü çocuklar gördüm. hem ahlaki açıları yok hem de katil bunlar şerefsizim.

iki tuğla öremedik lanetliler diye. ben mesela insafsız bir adam olsam, yani yüce başbakanımız ulu önder tayyip erdoğan insafsız ve gaddar bir adam olsa satarız izmir'i keyfimize bakarız. zaten sırtımızda gibiler iş yok güç yok dört dönüm kordon yan gel yat apollon.

sahilinden bile yunanistan gözüken şehir burası.

kızdırmayın akp li dürüst ve naif insanları, tayyip çarpsın satarız orayı belanızı bulursunuz yunan yorgo, ingiliz manchester, ispanyol oleg kucaklarında.
şehit albay fethi bey'in kemiklerini sızlatmaktır.
şu ekonomik olarak geçirilen zor günlerde yapılması gerekendir.
bide utanmadan zaman ayırıp sırf trollük olsun diye bu kadar şey yazıyorsun.ulan ne işsiz adamlar var ya.
saçmalığın daniskası düşüncesidir.
vatan toprağını satma denemesi örneğidir. nahoş ve rahatsız edici bir öneri.
akp kafasıdır alamıyorsan gavurdur alıyorsan dindardır.bu ülkede karadeniz,iç anadolu ne ise izmir'de odur.
hazineye borcu olmayan bir şehir olmakla birlikte, hazinenin yani devletin kişi başına yatırımı 39. olan bir şehir. belediyenin yatırımlarının devlet yatırımlarından fazla olduğu bir şehir. kazandırdığı vergi devletin izmir için harcadığının yaklaşık 50 mislidir. izmir neden yatırımsız kalıyor diyenler biraz düşünsün verileri. sallıyor da olabilirim, ihtimalleri araştırma gibi bir düşünme ve sorgu yetin varsa da araştırırsın.
ya da göt kıllarının hepsini küçükbaş hayvan sayıp satmak da iyi bir tasarruf olabilir.

ancak yetmez hatta üstüne para bile verebiliriz...
Gereksiz yazar beyanatı.
diyarbakiri, hatayi ya da kibrisi vermeyecegimiz gibi izmiri de vermeyecegizdir.