1. 1.
  (bkz: gaz verme başlıkları)
  -1 ... usualsuspects
 2. 2.
  açık bir gerçek. buna ne diyeceksiniz izmirliler. biraz minnet duyun ulan nankörler. izmirli kızları kurtardılar. aynen.
  5 -3 ... memduh baskan
 3. 3.
  Valla izmir diye genellemek yanlış ama laikliği dinsizlik olarak gören bir takım dindüşmanlarını anlamak da mümkün değil. Ellerinden gelse gördüğü Müslümanı bir kaşık suda boğacak tipleri gördükçe sinirleniyorum.
  AKP nin kemikleşmiş hatta büyüyerek gelen %50 sinin sebebi sizin gibi beyinsizlik abideleridir.
  1 -2 ... pich erkek
 4. 4.
  kimsenin kimseyi hor gördüğü yok, mesele her ski yapabilmeyi kendinde reva gören sapık herfilerin ortalıkta milliyetçilik taslaması.
  ... flat head
 5. 5.
  Batının ahlaksızlığını ele alan izmirlilerin umrunda olmayan eylemdir.

  Bence kurtulmak yerine esaret altında yaşadıklarını düşünüyorlar. Başka açıklaması olamaz.
  3 -1 ... oduncu mustafa
 6. 6.
  Anadolu türklerine çomar deniyor demek ne oluyor? 15 temmuzdan bu yana türksün sen laf yapma. Ben anadolu türküyüm kimse bana çomar demedi. O senin çomarlığın güzel kardeşim.
  -1 ... yok herif
 7. 7.
  ne diyor bu izmirliler acaba.
  2 ... surenbayan
 8. 8.
  Bir izmirli olarak biz böyle tartışmalara tebessüm ederiz. Çoğu insanın baskıdan dolayı yaşayamadığı bu yüzden kin güddüğü hayatları yaşadığımız için de suçlanmaya, iftira atılmaya, dışlandığımızı sanmalarına alışığız.

  izmir'e gidip kibarlık, nezaket ve insanlık görenler Çanakkale de kendisiyle yemeğini paylaşan türk'e manalı gözlerle bakan anzak gibi hissediyorlar.

  Bir gün bu kulaktan dolma bilgilere dayalı saldırganlıklarına son vermeleri dileklerim ile iyi günler sevgili okur ve yazarlar.
  -2 ... demonic lexicographer