1. 1.
    izmir adayımız nihat zeybekçi sözleri.
    kendisi izmir'i hiç olmadığı kadar temiz, dünya'ya örnek bir metrepol haline getireceğini belirtiyor.

ayrıca izmir'i tıpkı konya, yozgat, tokat, çorum gibi anadolunun saf temiz illeri gibi yapacağının sözünü de veriyor.
    2 -7 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    (bkz: at yalanı silkeyim inananı)
    ... muslimaid
  3. 3.
    cehabeliler yuzunden zaten azicik kalan akdeniz ruhuna dokunulmayacaksa destekliyorum.
    -2 ... arxaggelou
  4. 4.
    Kendisinin belediye başkanlığını şimdiden tebrik ederim zira MHP ve ak parti oylarıyla izmir CHP zihniyetinden kesin olarak kurtulacak Anadolu'nun güzide bir şehri haline dönüşecektir.

Kendisi bakan olmadan önce Denizli belediye başkanlığı yapmış, belediyecilikten gelen bir isimdir. Denizli belediye başkanlığı dönemi efsanedir. Anlatılanlara göre 5 yılda Denizli'yi bir metropole dönüştürmüş .

izmir gibi bir şehri dünyanın sayılı şehirleri arasına kazandıracağına inancım tam. izmiri makus talihinden ve CHP zihniyetinden kurtaracaktır . Çünkü ben CHP zihniyeti nedeniyle bu kadar potansiyel içerip bu kadar geri bırakılmış dünyada 2. bir şehir bilmiyorum.

Herhalde chp zihniyeti nedeniyle izmir tarih öncesi devirlerden bu yana hiç bu kadar kıymeti bilinmez geri bırakılmış bir şehir olmamıştı.

Zeybekçi izmir'e ilaç gibi gelecek izmir'in tüm dertlerine çözüm olacaktır .
    1 -4 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    nihat zeybekçi muhtemelen izmir'i trakya da zannediyor. ondan bu açıklama.
    -2 ... bugun variz yarin yokuz
  6. 6.
    Adam sanıyor ki zeybekçi izmir'i Anadolu şehri yapacağız deyince coğrafyaya göre konuşuyor bu kadar sığ bu kadar ilkel bu kadar primitif bu muhalif zihniyetler

Zeybekçi bu sözüyle ortak değerler bağlamında Anadolu şehri yapacağız diyor bunu kastediyor . Coğrafyayı değil
    2 -2 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    Tayyip erdoğanın 22 puan fark yedigi izmir'i nihat zeybekçi gibi c sinifi profilli biri alıp anadolu şehri yapacakmiş. Puahahaha.

Yani bir oda dolusu adam toplanıp pandik atmalı, üste çıkmalı oyunlar oynayacakmiş artik. Yuppi.

Yani bedava halka tatlısi için birbirine saldıran tipler artık izmirde de olacakmış. Negzel.

Islak muhafazakar rüyası, izmir 30 yıl oncesine kadar sağin kalesiydi o şansi tepti, bu saatten sonra din tandasli sağ ancak 3 in 1 i alir izmir'de.
    5 ... gaspirali
  8. 8.
    seçimi kaybedeceğinin en net göstergesidir.
    3 ... ulubelen
  9. 9.
    " medeniyet rahatsız mı etmiş ? " dedirtti. haydi konya'laşalım !
    2 ... teflon
  10. 10.
    anadoludan ne anlasildigina bagli, cahillik yuvasi olan yeni anadolu ise almayalim. modern ve aydinlik olan eski anadoluyu kast ediyorsaniz seve seve, ben de bu batici lumpen dejenere olmus yeni izmirlileri sevmiyorum. sehrin buna acilen ihtiyaci var.

izmir'in santiye ve rantci yuvasina cevirilmesini istemiyorum. izmir'de artik bir tane bile acilmis cukur, beton, santiye arabasi vesaire gormek istemiyoruz. kaybolmak uzere olan kulturel degerlerinden olan akdeniz ve anadolu ruhunun tekrar bu sehire kazandirilmasini istiyoruz.
    ... arxaggelou