1. 1.
  17 mart pazar günü oynanması gereken göztepe-karşıyaka maçının aynı gün bdp mitingi yapılacak olması sebebiyle ertelenmesine karşı iki futbol takımının taraftarlarının birlik olarak( belki de tarih de bir ilk) izmir derbisine dokunma sloganıyla tepki gösterdiği olay. maçın yaklaşık bir hafta sonra oynanacak olmasına rağmen şimdiden sosyal medyada ortam son derece gergin durumda. eğer bir çözüm üretilmezse ki üretilecek gibi durmuyor, haftaya izmir'de yer yerinden oynayabilir. göztepe-karşıyaka rekabetini izmir'de yaşamayanlar belki bilemeyebilir ama birazcık araştırma ile durumun aslında ne kadar tehlikeli olduğunu siz de görebilirsiniz.

  ekleme: #izmirDerbisineDokunma ve #GöztepekskMaçıPazarGünüOynanacak twitter kullananlar için.
  1 ... like some snow
 2. 2.
  karşıyaka ve göztepe taraftarları tarafından yapılan ve hatta altay, buca, altınordu gibi diğer izmir takımlarının da destek verdiği uyarıdır. dikkate alınmalıdır zira bu iki yaka aynı safta yer alıyorsa olabilecekleri tahmin etmek güç.
  ... simon bolivar
 3. 3.
  karşıyaka ve göztepe'nin nadir görülen şekilde birlik olduğu durum. olması gereken buydu zaten. göztepe bizim ezeli rakibimiz, ama düşmanımız değil. bdp piçleri hepimizin düşmanı. o mitingi yıkarlar, yakarlar!
  2 ... dwayde
 4. 4.
  bdp'nin izmir'de ne işi var?

  bu iktidar bu kadar şey mi? (şey yerine bir ton şey yazarım ama format müsade etmiyor) hayır, birileri bir gün bu bdp'lileri bir güzel sikecek. bildiğin sikecek akılları başlarına gelecek.

  lan gidin kendi bölgenizde ne sikim yapıyorsanız yapın. bakın orada polis bile dövüyorsunuz kimsenin sesi çıkmıyor.

  ama ne işiniz var lan karadeniz'de, ege'de?

  hayır gelin tamam. ama sonra o dövdüğünüz polise sığınıyorsunuz komik oluyor lan dümbelekler.
  2 ... protest sanayici