1. 1.
    Bunlar nasıl insan nasıl müslüman anlamıyorum neye inanıp neye tapıyorlar.
    izmir depremine sevinenler insan krem peynırıne tapsa daha az günaha girer muhtemelen.
    15 -8 ... birimza
  2. 2.
    Allah kimsenin kalbini başkasının acısına sevinecek kadar karartmasın. Kocaeli depremine de üzüldük Van depremine de, izmir depremine de... inşallah milletce ve devletce en kısa zamanda yaralar sarılır.
    3 -2 ... damlasuu
  3. 3.
    fake hesap açıp islam dinini kötüleme karalama amaçlı her türlü madrabazlık yapak ibnelerdir.
    3 -13 ... frank lucas
  4. 4.
    orada bir dua var sevinç değil ama bu tarz şeylerin yazılmasına karşıyım samimi bir dua kul ile yaratan arasında olmalı.

izmir sudan çıkmış ak kaşık değil müslümanım demekle bitmiyor müslümanlık.
    -9 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  5. 5.
    Vicdansız şerefsizlerdir.
    Ne tesadüftir ki birçoğu...
    Neyse ifade özgürlüğünün olmadığı bir ülkede bulunmamdan mütevellit susuyorum.
    12 -3 ... efilla
  6. 6.
    bunun gibi tipleri gordukce insanligimdan utaniyorum. insanlar enkaz altinda, sogukta evlerinden olmuslar bunlar hala ne pesindeler. dusmanin olsa dayanamaz yardim edersin, bu nasil canavarlik anlamiyorum gercekten. yazik senin soludugun havaya.
    3 -1 ... obsessive compulsive
  7. 7.
    Başkalarının canının tehlikede olmasına sevinmek dünyanın en karaktersiz ve en onursuz hareketlerinden biridir.

Senin canın tehlikede iken de yardım isteme hakkın olmaz. Çünkü bu da yüzsüzlük olur.
    5 -1 ... uzay muhtari
  8. 8.
    bende soruyorum size madem tanrının ahlaksızlık yapanları cezalandırma şekli bu neden kırsaldaki insanlara hiçbir bela hiçbir nüsibet dadanmıyor cevap bekliyorum çünkü en çok çocuk tecavüzü oralarda oluyor eşekçilik köpekçilik en çok orada eşcinsellik yok mu kırsalda o da var hadi bakalım cevaplayın. madem her şeye gücü yeten bir tanrı var sadece izmiri mi görüyor bu tanrı.

tanrı varsa en çok sizin gibi "haha gavur izmirliler ölsün" diyenlerin evini yıksın ben tanrı olsaydım öyle yapardım çünkü hatta daha da sadist olurdum sizden sonraki kuşaklara da aynı belayı verirdim.
    3 -2 ... bruce dickinson is back
  9. 9.
    Birinin çaresizliğine birinin acısına neden sevinir ki insan? Hiç tanımadığın sana zararı olmayan tanısan belki de çok seveceğin bir insana bu kin niye?
    1 -1 ... bir fikir iscisi
  10. 10.
    Amk embesili.
    2 -1 ... frekans