bugün

bir ara girişi inanılmaz kanalizasyon kokardı aklıma öle bir kazınmıştır ki gitmez bir türlü. neyse temizlendi şimdi.
- şiştt baksana laann
+ şey bana mı dediniz?
- sana dedim lann gelsene buraya ayımm
+ hasss bu ne la böle ( topuk )

not:alsancak' ta yaşanmış bi hikayedir..

(bkz: travesti)
(bkz: izmir pinarbasi pisti)
göztepe,alsancak,kordon,karşıyaka,çeşme,kumru,'taammıı'kelimesini çok kullanan güzel kızlar ve yakışıklı erkekler...
çesme, alacatı ve tabiki windsurf.
sabah kalktığında hava bugün güzelmiş diyememek.zira kızına ve havasına güvenilmezmiş buranın.
türkiye nin en büyük 3. şehrinin süper lig de futbol takımı olmayışı gelir aklıma. * *
çok acayip eğlenceli ortamlar.*
basmane tren garinin tahta koltukların uyumak. Tren garının karşısında içinde türk hakanlarının resmi bulunan çatır çatır kumarın oynandığı sabahçı kahvesi. * anafartalar caddesinde gece yusuf yusuf diyerek dolaşmak. lan küfrettirmeyin izmirinize cümlesini kızgın birtonda söylemek.
hayallerimin merkezi olduğu için, izmir denince aklıma direk hayallerim gelir.
(bkz: deniz)
(bkz: fayton)
515 seferli otobüs.klimalı olsun yada boş olsun da oturabileyim diye durakta dualar ederdim.
- kordon
- bira
- kızlar
Bağımlı olmak. izmir'de yaşayan insanların başka bir şehirde yaşayamayacaklarını düşünmeleri. (bkz: ben)
(bkz: ev)
(bkz: aile)
(bkz: okul)
*
rahatlık , enerji ,midye ( ilk midyemi orada yediğimden olsa gerek)
karşıyaka.
merak... gitmemiş olmanın ve gitmek için çıldırıyor olmanın verdiği dayanılmaz hafiflik.
saçları röfleli, kartlaşmış kemalist bayanlar.
bostanlı sahilinde akşam mutlu mutlu gezinen gençler.*
boyoz'dur.
(bkz: karı kız)
göztepe sahilde arkadaşlarla demlenip, muhabbetin dibine vurup, kafalar güzel olduktan sonra boyoz yemek.. sabah güneşini görünce eve gidip 15 saat kesintisiz uyumak..
değişmem..
yazın afedersiniz gavur amcuğu** gibi sıcak oluşudur.