bugün

Ulan sandım ki yakalamışlar gündoğduda milyonaliyi kesiyorlar.
kan görmeden duramayan yobazların her şeyi kan akıyor gibi görmesi durumu.
orospu çocuklarına dert olmuştur. hoşgörüsünü siktiklerim...
Binlerce kamalist önce m.kemal portresi oluşturup Akabinde yeni rakı portresi oluşturmayıda ihmal etmemişlerdir.
soma'da 300 kişi ölür kanı donmaz, daha geçen gün kendi beslemeleri rantiyelerin boktan projesinde 10 kişi ölür kanı donmaz, her yıl iş kazalarında 1500 kişi ölür kanı donmaz ama milletin atasına sevgisini ve bağlılığını göstermek için yaptığı bir gösteri kanını dondurur bazı kansızların...
o değil de şu laikçi teyzelere aşırı gülüyorum ya. bostancı'nın gülleri onlar. *
kapitalist firavunların onlarca katlı put yaptırırken öldürdüğü kölelerden daha fazla dikkat çeken durum. ayinmiş güya. alışveriş merkezi ya da plaza açılışından daha büyük ayin mi var acaba ey münafık kapitalistler?
ayin olmayan vatan millet sevgisinin ortaya konulduğu bir eylemdir.
(bkz: troll story)
tayyip erdoğana dokunmak ibadettir diyen sapık zihniyetli, dinle islamla alakası olmayan yobazlardan iyidir, arap özentileri sizi.
Kanim dondu.
Hep Gamaliel zihniyet bunlar halbuki buyuk onder RTE varken ne gerek var boyle seylere.
Bunu, doğrultusunu bir taşa vererek günde 5 defa eğilip kalkan birisinin söylemesi ise komiktir.
cumhurbaskanimizin kaba etindeki killar toplulugu olarak muhtesem ayinler duzenleyen kisilerin soylemlerinden biri. haklisin kan donduran durum insanlarin nasil kotu kazalarda öldugu degil ataturkun portresini yapmak. Huloogg deyip geciyorum.
recep tayyip erdogani mesih yerine koyanlar yine kemalistlerdir yersen.
güncel Önemli Başlıklar