bugün

gümüşpala hizmet adı altında çocuklara verilen eğitimdir.

haber linki
http://haber.sol.org.tr/t...ara-seriat-egitimi-204890
demek ki 30 sene sonra meclisi bu çocuklar bombalayacak.
Şeriatta ilk eğitim tren yapmak.

ilahi habersol.
Düşman Ege denizi'ne dökülürken ortalıktan kaybolan 3-5 kişinin torunlarının devam ettirdiği gelenek.
haber kronik sol haberi olduğundan fazla takılmaması gerekir. abartı.
izmirde ışid e katılım oranını arttıracak gelişmedir. ayrıca bir çocuğa islam eğitimi vermek çocuk istismarlığı kapsamına alınmalı, kuranda yığınla savaş ifadesi var ve bir çocuğa savaşı öğretiyorlar. kurana da +18 ibaresi konmalı ve her yerde satışı veya alımı, ulaşılması yasaklanmalıdır.
çocuğa cin, şeytan, gibi korkutucu varlıkların anlatılıp onların beyinlerine bunların yerleştirilmesi de suç kapsamına alınmalı.
dine kullanım sınırı ve yaş sınırı da getirilmeli.
benim önerilerim bunlar. bir çocuğu korkutup onda kalıcı hasar bırakmak saçmadır.
nitekim bugün öyle deme allah çapar, bak bizim ali ustayı cin çarpmış gibi şizofrenik algılar da din kökenlidir ve yetişkinler bile cinden korkabiliyor. bunun nedeni de çocukluğunda geçirdiği dinsel travmadır. beyinleri sakatlıyor çünkü.

fuck off!!!
Ağaç yaşken ensarlanır.

görsel

görsel
dünyaya korku salacağız bu vesileyle inşaallah..

amin..
Nerde şeriatı sakalla cübbe arasına sıkıştıran ve laikliği içki ile zina arasına sıkıştıran varsa bunların büzdüğünü beygir syke beygir beygir.

Millet böyle basit şeylerden birbirine düşerken paraları , kazancı götürüyorlar.
eğer bahsedildiği gibi şeriat ise ne güzel yapıyorlar! keşke tüm izmiri bunlar eğitse. izmir yunan şehri olmaktan daha fazla uzaklaşıp türke ve müslümana benzer.
şeriatçı nesil yetiştirmeye çalışıyorlar ama umarım bu ellerinde patlamaz çünkü diyanet aslında tek tip bir eğitim vererek dini kontrol altına alıyordu, şimdi ise küçücük çocuklar giriyor tarikatlar, cemaatlere ve bunların militan gibi yetiştiriyorlar. yarın bir gün bu çocukların bu kadar beyni yıkanmışken şeyhlerine tapmaması için bir neden yok. devletin başına bu bela çünkü bir sürü farklı fikirli müslüman var. diyanetin görevi bunlarla mücadele edip tek bir dini görüşü hakim kılmak ama o da bundan haz alıyor.
bokunuzda boğulun amk.
laikcileri cildirtmis egitim.

halbuki bale egitimi verilen bir yer olsaydi yalaya yalaya bitiremezlerdi. dini egitim verilen bir yer olunca tabiki hemen tacizci muhabbeti yapiyorlar. sanarsin butun din egitimi veren yerler tacizci kayniyor. bi bitmediniz.
bu tipler ne aq arabistanda mı yaşıyoruz. güzelim memleketin içine ettiniz lan utanın mk şu fotoğrafa bak.
güncel Önemli Başlıklar