1. 1.
  akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış neticesinde gerçekleşmiş, kentin birçok ilçesinde bazı evleri ve caddeleri su basmış yine göle dönen yollarda ise baz araçlar sele kapılıp sürüklenmiş.

  bunu gören en son haber de durur mu yabıştırmış hemen manşeti, "izmir yine bildiyiniz gibi" demiş. allahın belaları, raamet o raamet, raamet yağıyo izmire yane.

  allah, biz kemalistle susuz kalmasın diye aşırı yağmur yağdırıyo pislikler. istanbula yağsaydı, "yaamur duvası etkili oldu, istanbul suya doydu" diye manşet atardınız ama. kör olasıcalar, naalet olsun size ayol, naalet!

  hem ne var yani bi kaş evi su basıp, üş beş araba sel sularında sürüklendiyse, ne var? ıslanmışlar sadecene, çıkarısın yarın güneşe kurur, bide cila atarsın pinmeye devam edersin. ama yok illayim pislik yapıceksiniz! hofff!!!

  https://www.ensonhaber.co...9Oy7ZZYM4OZfLGSSvAdTIXFC8
  1 -7 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  venedikte aynı, bu şekilde yollar göl deniz, ona neden tepki koymuyor bu yandaş medya anlayamıyorum nonoşlar. neymiş efandım, arabalar sel sularına kapılıp sürüklenmiş, yalan ayol. hepsi yerinde duruyor, sürüklenmiyor. hofff!!!

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117239/+
  1 -1 ... merhaba ben pembe iyesta
 3. 3.
  iyi olmuş umarım izmirliler yaptıkları hatayı anlarlar ve ilk seçimde akp ye oy verirler.

  yaklaşık 6 - 7 sene önce melih gökçek zamanında ostim yüzülecek hale gelmişti ama kimse çıkıp melihi suçlamadı çünkü o kutsal bir davanın önderlerinden biriydi.
  1 -1 ... bruce dickinson is back