1. 50.
    işte izmir modernliği, ilericiliği. yakışır.
    1 -2 ... masklavi
  2. 51.
    medeni bir ülkede görülebilecek doğal durumdur. size ne yahu size ne milletin cinsel tercihinden? Sizinle mi cinsel ilişkiye giriyorlar?

Şahsen gaylerden hoşlanmam. Oğlumun ya da en yakın arkadaşımın gay olmasını asla istemem ama yine de kimseye bir zararı dokunmadığı sürece insanların tercihlerine saygım var.
    2 -2 ... has kemalist
  3. 52.
    khabib'in eşinin gelinliği ile dalga geçen götler,
    bu rezilliğe alkış tutuyor.
    homofobik değilah,
    ibnelik elden gidiyah.

çüş ulan çüş.
    Burası müslüman türk ülkesi, böyle şey olmaz , normal sayılamaz, müsamaha gösterilemez.
    8 -3 ... ayk73
  4. 53.
    Gelin! arabasının arkasına ne yazdıklarını düşünmek bile ürkütücüdür.

"Saplı sultanımı aldım, sarayıma gidiyorum"

Sizin ben genetik kodlarınızı...
    7 -1 ... 3nc0r3
  5. 54.
    Allah sonumuzu hayır getirsin. Fakat iyi değil bu gidişat. Bunlar iyi örnekler değil. Tüm avrupalı uzman doktorlarında söylediği gibi Eşcinsellik bir hastalıktır. Tedaviye muhtaçtır. Sağlık bakanlığının acilen harekete geçmesi gerekir. Bu konuda derhal bir birim oluşturulmalı. Çünkü artık lazım. Bu sadece iki kişiyi ilgilendirmez. Bu komple toplumu ilgilendirir. Bunu topumdan ayırt edebilseydiniz, bu herifler mantar gibi çoğalmazdı. Bunlara karşı yüzünü dahi ekşitmeyen insanlar sebebiyle cesaret buluyorlar. Bu hayasızlığa ve pervasızlığa dur demezseniz eğer, başınıza geleceklere hazır olun.
    3 -3 ... gazeloglu
  6. 55.
    isteyen istediği ile sevişsin, evlensin size ne? odin mesut etsin de geç. şundan eminim ki homofobiklerin yanında ibne çok delikanlı durur.
    3 -1 ... fikrimfirarda
  7. 56.
    bunu gelişmişlik olarak algılayan, bu durumu normal göstermeye çalışan, bu durumu normal görmeyen insanlara hakaret eden, ya ne kadar güzel ama değil mi, ay ne kadar da tatlılar yav, naraları atan tüm berkecan ve pelinsuların hepsinin oğlu olur ve bu oğlanlar da başka oğlanlarla evlenir. şu cuma günü yüzü suyu hürmetine inşallah bu olur da annelerinin yanına gelip ay anne kız ağdam kalmamış seninkini alabilir miyim diye sorduklarında o pelinsu'ların yüzünü görmek isterim.
    büdüt: ya da ay berkecan babiş, ali diye bi çocuk var her gördüğümde yüreğim hoppidi hoppidi atıyor da diyebilir.
    4 -3 ... tuik
  8. 57.
    haber geldi

düğün rize de yapılmış

gelin de of luymuş.

ibnelik elden gidiyeaaaa.
    3 -5 ... timur cengiz hulagu
  9. 58.
    sakallı bir abi ile kel bir dayının düğünü. hangisi gelin hangisi damat hâlâ çözemedim.
    6 ... monte cristo kontesi
  10. 59.
    18. saniyede kamera açısına giren arkası dönük kadını nerede görsem tanırım. kesinlikle baldız kıyafeti ve baldız saçı var. fakat böyle bi' düğünde kime baldız denir bilemedim.
    2 ... the adamin biri