1. 51.
  Saygı duyulması icap eden durumdur. Bir tanrı varsa ve cezası varsa o verecektir. Bize bok yemek düşer.
  2 -8 ... cimbomlu yazar
 2. 52.
  hayattan soğudum amk. bu nasıl bir rezilliktir ya. kadınların saçı bile güzel kokar kadınlar dururken erkek erkekten ne anlar amk sapıkları.
  12 -2 ... alininki
 3. 53.
  ne kadar marjinal olursan ol bu ülkede düğün yapiyosan o çocuk o piste girer ve kalibimi basarim sonunda erik dalına bağlamışlardır.
  4 ... kiytirik
 4. 54.
  Homofobi'nin sebebi diğer pek çok takıntıda olduğu gibi çocukluk travmalarında yatar. Her insanda lgbt ve heteroseksüel olma ihtimali doğuştan yarı yarıyadır. insan çevresiyle yoğrulan bir hamurdur. Mesela siz bir çocuğa cinsiyetini yeni keşfetmeye başladığı dönemde karşı cinse özgü kıyafetleri giydirir, karşı cinse özgü oyuncaklar alırsanız; hele bir de erkek çocuğuna çok naif, kız çocuğuna çok sert davranıyorsanız çocuğun lgbt eğiliminin önplana çıkması işten bile değildir. Tabi hikaye burada bitmez. Bizim türk aileleri birkaç sene sonra "artık aklı eriyor. O zamanlar küçüktü." deyip tarumar ettiği cinsel kimliği çocuğun beynine sokmak için çabalamaya başlar. Üç sene önce barbi bebekle oynayan, ablasına özendi ağlamasın diye dudağına ruj sürülen bir erkek çocuğuna "aslan oğlum gel seni boksa yazdıralım." dediğinizde çocuk bunlara olumsuz tepkiler verebilir. Sonra bizim aileler bunu görüp çocuğa "adam gibi dur lan. Ne demek futbol sevmiyorum." diyerek baskı yapmaya başlar. Freud'a göre baskıya maruz kalan çocuk lgbt eğilimi olsa dahi bunu hep saklar. Bunu sakladığı gibi yaşı ilerledikçe ailesinden gördüğü tavrı lgbtli bireylere yansıtır. Bir tepkiye maruz kalmamış insan o tepkiyi başkasına karşı geliştirmez.

  Özetle burada bu çifte küfür edenlerle bu çiftin yaşadığı travmalar birbirinin neredeyse aynısıdır. O yüzden sövüp durmayın bence. Sövmek baskılanmışlığın bir ifadesidir çünkü. Sövmek yerine insanları kendi haline bırakın, kendinizi de kendi halinize bırakın. Kasmayın.
  2 -7 ... selfcontrol
 5. 55.
  iğrençtir.
  7 ... taylan meric
 6. 56.
  din elden gidiyeahh.
  -1 ... sakso cektiren adam
 7. 57.
  ölüp gideceksiniz akıllanmadan.
  yol yol değil dönün yakınlardan.
  3 -3 ... ruzhan
 8. 58.
  demek düğün salonu müşteri ilişkileri yönetiminde tabuları yıkmış.
  (bkz: pala düğün salonu)
  3 ... judas
 9. 59.
  Mesut olsunlar.
  Size ne?
  Allah bitti sıra size mi geldi milleti yargılamakta.
  4 -4 ... sanguine aurora
 10. 60.
  kalkıpta 9 yaşındaki bir bebeği skeceklerine, erkek erkeğe birbirlerini sksinler, ben razıyım. En azından kendilerine zararı.
  ama siz 9 yanındakini tercih edenlerdensiniz, di mi sayın yobaz kardeş?
  4 -11 ... dinsiz kitapsiz kafir