1. 99.
    Türkiyenin en güzel düğünleri arasına girebilir. Şehir ise şaşırtmamıştır.

(bkz: güzel izmirim)
    -3 ... atesintaptigikadin
  2. 98.
    Bırakın isteyen istediğiyle evlensin. Kimsenin cinsel tercihine karışamayız. Hergün çocuk yaşta kızlar evlendirilirken sesiniz çıkmıyor.
    2 -3 ... ehliyetimvarbenim
  3. 97.
    hala hakkında hukuki yasal işlemlerin başlamadığı rezilliktir. bu hukuk ne yapmak nereye varmak istemektedir.
    -4 ... 333444555666777888999
  4. 96.
    Bence izmirde değildir. Müzik türkçe olabilir evet. Ama yine de değil.
    ... kagit helva
  5. 95.
    ulan aptallar tütkiye eşcinsel evlilik yasal değil aq birileri çomarlatırı çok temiz trollemiş.
    ... benibendenalayen
  6. 94.
    Kudurun lan kudurun. Çok ama çok tatlılar. Bi ömür mutlu olsunlar.
    Sizin gibi çağdışı, cahil, homofobik yaratıklar yüzünden çağ atlayamıyoruz hâlâ insanların cinsel yönelimlerini konuşuyoruz.
    Azıcık geliştirin o beyninizi de insanların sizin fikir ve düşünce ekseninde olmadığını anlayın. Herkesin doğrusu yanlışı ayrı, istekleri arzuları başka. Herkes siz olmak zorunda değil.
    3 -3 ... essy
  7. 93.
    Komik olan sozluge bununla ilgili 1 gunde 119 (benimki 120.) entryl girilmis olmasi.

Lan bize ne? Cemaat su laf atanlari badelerken niye bu kadar ses cikmadi.

Ciksa bir yazar (bkz: beyler gelin atomu yeni bir şekilde parçaladım) seklinde baslik acsa ve kanitlasa daha az entry girilir yemin ediyorum.

Edit: badelenen meric rahatsiz
    3 -4 ... ruut altmis alti
  8. 92.
    Taylan Meric nickli arkadaşın çok ilgilendiği düğün. Seviyorsan git konuş buralardan mesaj verme. Her gün canlandırmana gerek yok başlığı. Evet.
    4 -1 ... oytunkaran
  9. 91.
    bence güzel oldu ya, istiyorlarsa evlensinler.
    2 -1 ... gokyuzukimseyeaitdegil
  10. 90.
    bir kişide demiyor ki : türkiye'de eşcinsel evlilik yasal değil.
    şaka değil gerçekten evlilikse ya da işin içinde başka bir iş yok ise düğünün türkiye'de yapıldığına inanmıyorum. olay hakkındaki şahsi görüşüme gelince zerre sikimde olmayan olay. eşcinselliğe olduğu gibi karşıyım ister kadın olsun ister erkek. hiç din kitap olayını karıştırmadan ,normal şartlar altında doğamız gereği karşı cinse ilgi duymamız gerek. bu bir varoluşsal içgüdüdür. eşcinsellerde ise hormon eksikliğinden ötürü istemsiz bir yönelme oluyor. bu olayın sadece sikiş-sokuş meselesi olduğunu zannetmiyorum. yargılamak istemiyorum ama ne yalan söyleyim dışarıdan bakıldığında gerçekten tikisndirici geliyor bana.
    -1 ... la catedral