1. 43.
    skandal röportajlardır.
    2 -1 ... bakkal hasan
  2. 41.
    Ey Sevismeyi günah sevişeni ahlaksız olarak kabul eden toplumun evlatları hepinizin kıyıda kösede yorgan altında yorgan üstünde halıda duvarda ne isler çevirdiğinizi tahmin edebiliyorum ama o kadar ahlaklıyım ki bunları itiraf edemediğiniz için size ne yalancı ne riyakar nede ahlaksız demiyorum.
    2 -2 ... trenses
  3. 40.
    videoyu izleyen çomarlar (temsili)

https://video.uludagsozluk.com/v/polat-alemdar-ın-5-yıldır-sevişmemesi-16504/

-2 ... munir bey
  4. 39.
    Gayet normal karşıladığım ropörtajdır. Fantezinin ayıbı olmaz beyler bayanlar. Son derece ufuk açıcı şeyler bunlar.
    ... leblebici amca
  5. 38.
    ula bu izmir Size ne etti gardaş ( hatayliym ) .
    -1 ... galvanic mechamorph
  6. 37.
    Bu başlığı açtıktan sonra tüm gün o kanalı izlemiştir. Çünkü bu böyledir bakar bakar bakaaarr sonra gider isyan eder ardından bakmaya devam eder. Pardon aklınıza sokabilir miyim?
    2 -2 ... cubukcuuu
  7. 36.
    Yanlış yani. Insana gidip özeli böyle sorulmaz. Bana sorulsa cavap vermem. Bir kadın ya da erkek için fark etmez ki. cavap vermesi zaten yanlış.
    2 ... sanguine aurora
  8. 35.
    ister roportaj verir, ister sevişir, ister hastahanede isterse ormanda sevişir size ne? izle geç.
    Anlamıyorum ki her gün bu ülkede kadın cinayetleri oluyor, her gün bir çocuga tecavüz ediliyor bu kadar tatava yapmıyorsunuz sahtekar ılımcılar sizi.
    5 -6 ... rockonbaby
  9. 34.
    Size ne kime ne bundan isteyen istediğini yapar.
    3 -4 ... fyodor paskevich
  10. 33.
    Güzel ropörtaj bence. Soru alışılmışın dışında. Beğendim.
    1 -2 ... yakov