1. 1.
    https://www.youtube.com/watch?v=XdA6Fh8hu-g+

ahlaksızlıgın artık sıradan bir eylem haline geldiği,günahların şehri atina'da...pardon izmir'de sorulan soru.

cevaplar,tipler,giyimler bu ülkenin yeniden kurtuluş savaşı'na ihtiyac duydugunu gösteriyor.
    23 -25 ... goodbadnotgodii
  2. 2.
    asıl suç bunlarda değil, bu tür saçmalıkları izleyip pirim verenlerde.
    8 -4 ... suppiluliuma
  3. 3.
    Vay amk benim dışımda herkes sevişiyor.evet.
    2 ... verem eder geceler
  4. 4.
    bu millet nasıl bu hale geldi anlamak güç kız erkek ayırmadan söylüyorum yaptığınız ahlaksızlıkları bari gizli tutun bu ne utanmazlıktır.
    seviştiğim en ilginç yer adamın karısıyla yaşadığı ev diyen var.
    bunu modernlik çağdaşlık olarak gören zihniyete tüküreyim.
    16 -5 ... zaytung23
  5. 5.
    Bu kızlar mı güzel amk? Yozgad'ın gızları bunlara beş çeher!!!
    2 -4 ... narcissistic
  6. 6.
    bazi Yunan tohumlarını içeren videodur.

bu piclerin ülkeyi mahvetmesine izin vermeyeceğiz.
    11 -5 ... goodbadnotgodii
  7. 7.
    Size ne amk ya. ister sikişirler ister tahiyata otururlar kuran tilavetini yaparlar.
    12 -7 ... zall bana halleniyor
  8. 8.
    şunlara bak hiçbiri de boş geçmemiş.
    1 -2 ... lahmecun
  9. 9.
    demek ki yunanlıların hepsi denize dökülmemiş.
    11 -3 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  10. 10.
    Yazık.. Bar tuvaleti mi dersin, bodrum mu, karısıyla yaşadığı yer mi, araba mı..
    Şimdi Bu kızlar mı ileride 'ana' olacak? Evlat yetiştirecek...Ve bizim bu cevaplar karşısında, ne kadar güzel bir ülkeyiz ya yaşasın izgirliiik ihihih dememiz mi gerekecek?

Çomar, yobaz vs değilim. isteyen istediğini yapar elbet, kimseye lafım yok, kimseye bir şey diyemem. isteyen gitsin soğuk hava deposunda yapsın hatta beni ilgilendirmez de yine de böyle gevşek gevşek gülerek, şurada, burada seviştim diye ilan etmek de nedir? insanı uzaklara daldırıyor bu kızlar.. Ya böyle her haltı yemiş bir kız çıkarsa karşıma ileride ve çok edepli, terbiyeli ayağı yapıp kandırırsa beni diye düşündürüyor..

Aynı şekilde, şu röportajda cevap veren erkekler de gavattır, başka bir şey değil.

Edep ya huuu.
    32 -26 ... calcio