bugün

izmir olduğu için pek şaşırmıyoruz.
Eşcinsel düğünü bile olsa gelinlik giymiş küçük kız var o düğünde.
Demek bazı şeyler ne yapsan da değişmiyor.
Bunu normal görenler dahil hepsi tedavi edilmelidir. iğrençsiniz. Evet.
normal gör ya da görme..

gerçeklik bu.. şahsın da bireysel varoluşu/varoluş şekli -bu örnekte- kimseyi ilgilendirmez..

mal mısınız?
Lezbiyen düğünü sandım aq o kel adamı görünce hayattan soğudum.
iyice sapıklaştığımızı gösterir,utanç vesilesidir.
Biz çocuklarımızı gözümüzden bile sakınırken böyle bir düğünde bir çocuğun olması ve hatta alkış tutması sorgulanması gereken durumdur.

Medeniyet buysa sıçayım sizin medeniyetinize. Siktirin gidin bok çukurunuza.
Bi yastıkta kocasınlar.

Yazarken bile bi gülme geldi.
mekanın izmir olduğu pek anlaşılmıyor

ama

gelinle damat konyalı gibi

bana öyle geldi sanki.
Allah is watching...

You know the subject, my god.
Respects.
keşke kemalistlerin böyle evlilikleri artsa da hem bu vesileyle onların nufusu da azalsa ülke ne kadar güllük gülistanlık olur.
ee? dediğim düğün. valla çifti değil çevrelerini tebrik ediyorum. ne güzel işte, yargısızca.

elalemin çükü niye sizi bu denli düşündürüyor? nereye isterse oraya işte kardeşim size ne yani.
mideleri bulanmışmış. gizli sekmenizde neler neler açık kim bilir.

bence gayet sevimli. bir kadın ve erkeğin evlenmesi kadar güzel.
daha 1 gün önce burda yazılan "evlensem karımı aldatırım yeaa" başlığına da mideniz bulansa keşke.
Bu duruma, sapıklık, iğrençlik, hastalık gibi tanımlar getiren zihniyet bilmelidirler ki, cinsel tercihi ya da hormonlarından dolayı hisleri bu yönde gelişen milyarlarca insan vardır.
Kabul et ya da etme!

Senin şu üst katta oturan, iki çocuklu, pos bıyıklı adam var ya, hehhh o da eşcinsel ve sen bunu bilmiyorsun!

Dedeee!Torunun eşcinsel, haberin olsun! Ruhun duymuyor di mi?!
Sen onu aslan oğlummm diye seviyorsun halbuki!

Şşştt sen!
Doğacak oğlun eşcinsel olabilir, şimdi ağız ishali kıvamı sayıp sòvdüğün adamlar yarın öbürgün empati yaparan anlamaya çalıştîğın insanlar olabilir.
Bak demedi deme!

Doğa'nın sürprizleri sonucu yapılan düğündür.
Doğal olan elbette bu değildir ama hayat bu!
Alışın artık!
Alkışlamamıza gerek yok ama sövmeye de hakkımız yok!
Oghhk! Dediğim olay.
Burası gerçekten türkiye ve orada bulunan tüm insanlar için bu normal mi geliyor lütfen bana öyle gelsin.
izmir’de olduğu nerede yazıyor. Olayın o kısmını anlayamadım. Salonda yol levhaları falan mı var amk. Bu izmiri karalama muhabbetleri nedir amk. Yurt dışı olduğu çok çok belli. Türkiye’de buna cesaret edebilecek insan kapasitesi yok.
tebrik ediyorum kendilerini cesaretlerinden dolayı da kutluyorum.
Abi bu ne ya..

Tarkanın şarkısı eşliğinde utanmadan dans etmişler bir de.....
Vurdurun sıkı sıkı.
Olm nası lan şimdi kafam karıştı Bıyıklı olan gelin sakallı olan damat galiba. Ayrıca eşcinsel düğününü izmirde yapmak marifet değildir gel sen yozgatta yap gelir öperim alnından.. ya da öpmem yanlış anlaşılabilerr.
Allah aşkına şu izmiri verin yunanlılara!
ve laik şehirimiz izmirden ahmet ve faik çiftimiz aramızda.
Ulan siz ne tarz bir onun bunun çocuğusunuz? Geniş ibineler sizi.. insanlığına sokayım orada olanlarında o düğün denilen saçmalığı normal göreninde...
Etkileyici bir şaka olabilir. Gelinle damat daha sonra sahneye çıkacaktır.
Saygı duyulması icap eden durumdur. Bir tanrı varsa ve cezası varsa o verecektir. Bize bok yemek düşer.