1. 1.
  izmir de travestilerin birbirleriyle kavga etmesi
  izmir de travestilerin birbirleriyle kavga etmesi

  izmir'de bir grup trans birey, tartıştıkları başka bir trans bireyi öldüresiye dövdü. Cam şişelerin ve saksıların havada uçuştuğu kavganın, şiddet gören kişinin çocuklara uyuşturucu teklif etmesinden dolayı çıktığı iddia edildi.

  https://www.haberler.com/...ye-dovdu-13696578-haberi/
  4 -2 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Üff çok iyi ortam yalnız. Çekirdek alıp balkondan ne güzel seyredilir ayol. Bizim iyesta ve folkiş de aralarında mıymış???
  9 -2 ... essy
 3. 3.
  Bunlar adamı fena döver. Erkek kuvveti agaaa korkun bunlardan.
  6 ... iyneci bey
 4. 5.
  "... şiddet gören kişinin çocuklara uyuşturucu teklif etmesinden dolayı çıktığı iddia edildi."
  eğer cidden buysa çoğu erkekten daha delikanlıymış saldıran travestiler.
  2 -3 ... pillars of creation
 5. 5.
  folqan lan bizim kavgamız bu. allahın belası pislikler, sırf bunların yüzünden adımız torbacıya çıktı ayol. mahalleli kötü gözlen bakıyordu bize heb.

  ama artık kasıklarımıza kadan gelmişti. yine bizim botrum katının önünde torbacılık yapıyordu iki hemcinsimiz. pencereden gördük bunları. yüzlerini deyil ama ayaklarını görüyorduk sadecene.

  2 çift 43 numara kırmızı topuklu ayapkabıylan 1 çiftte çakma nayk vardı. folqan ın dikkatini çekti nonoşlar. bodrum katının penceresinden kafasını uzatıp bizim tramessilerin pipilerini falan da görünce bana seslendi.

  "kocacığım bu pislikler yine bi şeyler karıştırıyo" dedi. anladım hemen, "koş lan karı koş, kap dildonu. bu yellozlar yine eroyin satımı yapıyolar" diyerek fırladık dışarı yer misin yemez misin sonra.

  folqan, nası vurduysa birinin kafasına beyin tramvayı geçirdi pislik. bende diyerinden dayak yedim ama olsun. bi daha karşımıza çıkarsalar yine aynını yabarız. uyuşturucuya hayır yhaa.
  4 -5 ... merhaba ben pembe iyesta
 6. 6.
  seni bi sikerim ikinciye kendin gelirsin ayol.
  1 ... uuser x
 7. 7.
  travesti mi trans birey mi? belli olmayan kavga.
  6 -1 ... mecburistikamet
 8. 8.
  Göt verenler meydan muharebesi.
  1 ... yani herhalde sanirim galiba